AirDry Tehnoloģija

Izcili sausi trauki tieši no trauku mazgājamās mašīnas!

Aizmirstiet par trauku slaucīšanu ar rokām. Uzticieties jaunākajām Electrolux trauku mazgājamajām mašīnām ar AirDry sistēmu, kas to paveiks jūsu vietā. Jums vairs nebūs jāizņem trauki uzreiz pēc mazgāšanas cikla beigām. Pateicoties AirDry tehnoloģijai, jūs varat doties iepirkties un iztukšot mašīnu vēlāk, bet jūsu trauki tāpat būs sausi, svaigi un nevainojami tīri.

Ērta mazgāšana ar RealLife™

RealLife™ trauku mazgājamās mašīnas atbalsta jūsu ēdiena gatavošanas prieku, atrisinot netīro trauku kaudzes problēmu, kas ir nepatīkama blakus parādība aktivitātei virtuvē. Tagad variet trauku mazgājamo mašīnu pildīt pēc nepieciešamības – gan gatavošanas laikā, gan pēc tam. Neatkarīgi no trauku daudzuma vai veida elastīgais satelīta izsmidzinātājs ar pieciem smidzināšanas līmeņiem un ērti regulējamiem groziem garantēs, ka trauki tiek kārtīgi nomazgāti, lai kā tie būtu salikti.

  

Trauku mašīnas iekšpuse

Dabiska žāvēšana

Mazgāšanas cikla pēdējā posmā, kad trauku mazgājamās mašīnas iekšējā temperatūra ir gana zema, lai nekaitētu virtuves virsmām*, Diamond Lock atslēga automātiski atver durvis 10cm platumā. AirDry tehnoloģija ļauj mitrumam izkļūt no trauku mazgājamās mašīnas un, veidojot dabisku gaisa plūsmu, paātrina žāvēšanas procesu.


*Testos Electrolux laboratorijā, imitējot 10 gadu ilgu trauku mazgājamās mašīnas lietošanu, ir apstiprināts tehnoloģijas pilnīgs nekaitīgums virtuves virsmām un skapīšiem. Testos izmantoti dažādi mēbeļu materiāli un Eco programma ar 15 trauku komplektu ielādi.

  

Minimāls enerģijas patēriņš

AirDry tehnoloģija garantē A+++ klasei atbilstošo augstākā līmeņa enerģijas taupīšanu ne vien standarta programmā Eco 50, bet arī ar visbiežāk lietotajām programmām AutoSense 45-70, Glass Care 45, kā arī Intensive 70°, kas paredzēta ļoti netīriem traukiem. Automātiskā izslēgšanas funkcija AutoOff novērš enerģijas zudumus starp mazgāšanas cikliem, pēc katra cikla mašīnu uz 5 minūtēm izslēdzot.


Ņemot vērā ikviena individuālās vajadzības un kā aizvien tiecoties pēc vislabākajiem rezultātiem, mēs esam izstrādājuši vairākas citas sistēmas un risinājumus, kas tagad pieejami AirDry tehnoloģijas trauku mazgājamajās mašīnās. Aicinām jūs iepazīties ar mūsu piedāvājumu un izvēlēties savām vajadzībām visatbilstošāko modeli.

  

Vēl vairāk vietas...

Ja jums nepieciešams vairāk vietas traukiem, izvēlieties RealLife modeli ar XXL izmēra kameru un galda piederumu atvilktni. Plastmasas paplāte ir izņemama, tādēļ to ir ērti piepildīt un iztukšot. Papildu priekšrocība ir tā, ka paplātes vietā var ievietot cepeškrāsns plāti ātrai un efektīvai nomazgāšanai.

  
  


Rūpes par stikla traukiem

Uzticieties mūsu trauku mazgājamām mašīnām un aizmirstiet par stikla trauku mazgāšanu ar rokām. Izvēlieties modeli ar GlassCare 45° programmu, kas stiklu mazgā zemākā temperatūrā, novēršot termisko šoku un aizsargājot trauslākos stikla traukus no mirdzuma zaudēšanas. Silikona SoftSpikes turētāji noturēs vietā garas glāzes. Daži modeļi arī aprīkoti ar SoftGrips vīna glāžu turētājiem, kas saudzīgi, bet cieši noturēs jūsu vērtīgās glāzes, pasargājot tās no nobružāšanās un apsūbēšanas.

  


Jūsu laika sargs

TimeManager funkcija uz pusi samazinās mazgāšanas cikla laiku. Ar šo funkciju aprīkotie modeļi ļauj jums izvēlēties iecienītāko programmu un iegūt nevainojami tīrus traukus vienā mirklī. Šis ir ideāls risinājums, uzņemot viesus.

 

  


Pielāgojas jūsu vajadzībām

Iepazīstieties – AutoFlex ir programma, kas mazgāšanas cikla iestatījumus pielāgo katrai pielādei, ļaujot jums taupīt ūdeni un enerģiju. Ar ūdens sensoru palīdzību trauku mazgājamā mašīna nosaka, cik tā ir piepildīta un cik netīri ir trauki, lai perfekti pielāgotu temperatūru no 45 līdz 70°C, kā arī mazgāšanas cikla laiku.

  


Pietiks ar skatienu

Jūs vienmēr zināsiet, cik laika vēl atlicis līdz mazgāšanas cikla beigām. Vairākas mūsu iebūvējamās trauku mazgājamās mašīnas ir aprīkotas ar TimeBeam funkciju, kas ar gaismas staru uz grīdas attēlo, cik laika vēl atlicis līdz aktuālā cikla beigām. Citas, kas aprīkotas ar Beam on Floor funkciju, informē par to, ka iekārta darbojas, izgaismojot aplīti uz grīdas.

  


Slīdošās eņģes

Izvēloties virtuves skapīšu durvis, nav jāierobežo savas radošās domas lidojums. Izvēlieties iekārtu ar slīdošajām eņģēm, pateicoties kurām trauku mazgājamo mašīnu iespējams ierīkot pat, ja cokola augstums sasniedz 4 - 7.8 cm.

   

   

     


Klusais palīgs

Vēlaties trauku mazgājamo mašīnu, kas labi iekļausies jūsu atvērtā plānojuma virtuvē? Izvēlieties modeli ar invertora motoru, kas garantē klusu darbību. Tas ir būtisks faktors, ko ņemt vērā, iegādājoties jaunu trauku mazgājamo mašīnu. Tas uzlabos jūsu dzīves kvalitāti, lieki netraucējot jūs ikdienas gaitās.

 

  


Iekšējais apgaismojums

Praktiska un ērta funkcija trauku mazgājamās mašīnas kameras izgaismošanai. Funkcija ir pieejama konkrētos modeļos. Jūs to īpaši novērtēsiet, ievietojot un izņemot traukus.

 

 

  


AirDry tehnoloģija

Atklājiet dabisko žāvēšanas sistēmu Electrolux trauku mazgājamajās mašīnās.

Skatīt video

 

 

   Pilnībā integrētas iebūvējamās trauku mazgājamās mašīnas


Brīvi stāvošas trauku mazgājamās mašīnas

Vairāk informācijas par Electrolux produktu klāstu

Grozs stiklam

Universāls un daudzpusīgs grozs stiklam trauku mazgājamajā mašīnā ļauj droši nomazgāt pat vistrauslākos un prasīgākos stikla traukus.

 
Nosūtīt draugam

Nosūtīt arī citiem draugiem

Apskatīt e-pasta ziņojumu Sveiki! Iespējams, ka tas jūs varētu interesēt

Aizvērt