Electrolux ir gandrīz 100 gadu pieredze, veidojot profesionālas virtuves iekārtas.

Dodieties gastronomiskā ceļojumā apkārt pasaulei, un jūs bieži atradīsit Electrolux ierīces labākajās profesionāļu virtuvēs. Faktiski gandrīz puse Eiropas šefpavāru, kuri saņēmuši Michelin novērtējumu, savos restorānos izmanto Electrolux izstrādājumus. Mūsu ierīces jūs atradīsit Ņujorkas restorānā Eataly, Senegālas restorānā Budda Bar, Venēcijas viesnīcā Metropole Hotel un pat Abū Dabī izklaides parkā Ferrari World.

. 

Ziemeļzviedrijas kalnos pazīstamā šefpavāra Magnusa Nilsona restorānā Faviken Magasinet produkti no vietējiem mežiem, kalniem un jūras tiek pārvērsti par neaizmirstamiem kulinārijas šedevriem, kurus brauc baudīt cilvēki pat no tālienes. Šefpavārs Nilsons izvēlas Electrolux tāpēc, ka šīs ierīces ir kvalitatīvas, uzticamas un nodrošina energoefektīvu saldēšanu, savukārt plīti Thermaline viņš izmanto, lai katru vakaru pagatavotu izcilus ēdienus.

Plašajā un rosīgajā Kualalumpuras Sanāksmju centrā slavenais šefpavārs Ričmonds Lims un viņa 50 kolēģi paļaujas uz Electrolux, lai apkalpotu rūpīgi plānotos un regulāri notiekošos banketus ar vairākiem tūkstošiem viesu. Šefpavāri izmanto mūsu karstā gaisa un tvaika cepeškrāsni, kas sinhronizē dažādu ēdienu temperatūru, lai katram no tiem iegūtu pareizu garšu un struktūru.

Electrolux ir vienīgais zīmols, kas ražo virtuves ierīces gan profesionāļiem, gan mājsaimniecībām. Mēs veidojam ierīces gandrīz jau 100 gadu un izprotam esošos standartus un vajadzības, lai pastāvīgi nodrošinātu izcilus rezultātus gan labākajiem restorāniem, gan mājsaimniecībām. Pasniegtie ēdieni un nepieciešamās pūles var atšķirties, bet kaisle nodrošināt izcilu kvalitāti ir tā pati.

Mēs godinām šīs profesionālās zināšanas tādos unikālos pasākumos kā Cube un Chefs Table, kuros Michelin novērtēti šefpavāri, kas savu restorānu virtuvēs ikdienā ēdienu gatavošanai izmanto Electrolux ierīces, sniedz iespēju novērtēt unikālās Electrolux ierīču iespējas ēdienu gatavošanā.

Uzņēmums Electrolux tagad izstrādā ierīces, ņemot vērā šīs speciālās zināšanas, profesionālo pieredzi un pielāgojot tās jūsu vajadzībām. Virtuvēm paredzēto moderno ierīču klāstā ir tvaika cepeškrāsnis, ēdienu uzsildīšanas plaukti, tvaika nosūcēji un ledusskapji ar saldētavām. Atšķirīgo, moderno un kvalitatīvo ierīču klāsts - "Inspiration" ļauj jums vienmēr bez piepūles iegūt izcilus rezultātus.

 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt
 
Nosūtīt draugam

Nosūtīt arī citiem draugiem

Apskatīt e-pasta ziņojumu Sveiki! Iespējams, ka tas jūs varētu interesēt

Aizvērt