Atsvaidzinošs tvaiks un saudzīga kopšana

Profesionāla izvēle

Electrolux veļas mazgāšanas sistēmas izvēlas profesionālas veļas mazgātavas visā pasaulē. Mūsu ierīces ir izmēģinātas, pārbaudītas un precīzi noregulētas visprasīgākajās situācijās un pie visprasīgākajiem lietotājiem. Mūsu vairāk nekā 90 gadu laikā uzkrātās profesionālās zināšanas ir apvienotas jaunajā Electrolux ierīču klāstā Inspiration.

Jaunajā veļas mašīnā SteamSystem un žāvētājā EcoCare ir izmantotas šīs novatoriskās iestrādes, kas pielāgotas lietošanai mājsaimniecībās, lai jums vienmēr nodrošinātu izcili tīru veļu, ietaupot laiku un naudu. Tagad varēsit mazgāt visizsmalcinātākos audumus, piemēram, mežģīnes, zīdu, rakstainu veļu, vilnas un kašmira izstrādājumus, katru reizi iegūstot tīru un gludu veļu.

Atsvaidzināšana ar tvaiku

Profesionālās veļas mazgātavās regulāri lieto tvaiku, lai atsvaidzinātu apģērbus un izgludinātu krokas. Mūsu jaunajai veļas mašīnai ir sistēma SteamSystem, kas uzreiz atsvaidzina jūsu apģērbus, likvidējot ikdienas smaržas, atsvaidzinot apģērbus, lai tie izskatītos kā jauni. Kroku izgludināšana nozīmē, ka jūsu apģērbi būs jāgludina tikai mazliet vai arī varēsit iztikt bez gludināšanas. Turklāt jums retāk būs jādodas uz ķīmisko tīrītavu.

Woolmark Gold
Mūsu veļas mašīna SteamSystem un žāvētājs EcoCare, kas izturējuši pārbaudes un saņēmuši Woolmark Gold sertifikātu, ir izstrādāti tā, lai nodrošinātu smalku audumu un apģērbu, tostarp vilnas, zīda, sieviešu veļas un ar rokām mazgājamu izstrādājumu, saudzīgu apstrādi bez saraušanās. Mūsu tvaika veļas mašīna ir vienīgā, kas saņēmusi zelta sertifikātu.

Videi draudzīgs
Veļas mašīna un žāvētājs ir aprīkoti ar gudriem sensoriem*, kas ļauj pielāgot apstrādes laiku un enerģijas daudzumu atbilstoši veļas daudzumam. Veļas mašīna SteamSystem var pat ieteikt nepieciešamo mazgāšanas līdzekļa daudzumu. Un funkcija EcoInfoTM sniedz informāciju par katras programmas enerģijas patēriņu, skalā no 1 līdz 6 parādot, cik ekonomiska ir jūsu izvēle.

Mūsdienīgs
Tāpat kā citām jaunā Electrolux klāsta Inspiration ierīcēm, mūsu veļas mašīnai SteamSystem un žāvētājam EcoCare ir elegants, moderna stila un vienkārši lietojams LCD vadības panelis, kas ar pieskārienu ļauj pārvaldīt programmas. Šīs ierīces lieliski iederēsies jebkurā mājā. Turklāt tās var savstarpēji novietot gan vienu uz otras, gan arī vienu pie otras.

 

Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot

Aizvērt
 
Nosūtīt draugam

Nosūtīt arī citiem draugiem

Apskatīt e-pasta ziņojumu Sveiki! Iespējams, ka tas jūs varētu interesēt

Aizvērt