Tavs apģērba kopšanas ceļvedis


Uzdāvini sev 20 stundas mēnesī!

Ja tev būtu brīvas 20 stundas mēnesī, ko tu ar tām iesāktu? Dotos ar ģimeni sen izlolotajā piedzīvojumu takas iekarošanā, bet varbūt bez sirdsapziņas pārmetumiem brīvdienās varētu stundiņu ilgāk pagulēt? ? Lai arī cik neierasti un negaidīti varētu šķist, šīs iespējas tev un tavai ģimenei var sniegt veļas žāvētāja iegāde un uzstādīšana tavās mājās, jo tieši tas var ietaupīt līdz pat piecām stundām nedēļā un 20 stundām mēnesī!

Turpināt lasīt

Nepārmazgā savu apģērbu, izvēlies OptiSense

OptiSense tehnoloģija neļauj veļas mašīnai pārmazgāt apģērbu. Tā pielāgo mazgāšanas un žāvēšanas laiku, ūdens un laika patēriņu, balstoties uz ielādētās veļas daudzumu.


Lai sporta apģērbs kalpotu ilgāk

Pareizi rūpējoties par sporta apģērbu, tas kalpo ilgāk. Izmanto žāvētāja plauktiņu, lai atsvaidzinātu sporta apavus uzreiz pēc treniņa.Veļas mazgājamās mašīnas iegādes ceļvedis

No netīrās veļas neizbēgsi, un traipi mēdz būt visdažādākie – ēdiens, dažādi dzērieni, dubļu un zāles pleķi. Lai tiktu galā ar šiem traipiem, pavisam noteikti ikvienā mājsaimniecībā ir nepieciešams uzticams palīgs - uzticama, klusa, bet jaudīga veļas mazgājamā mašīna. Ar ieteikumiem, kas būtu jāņem vērā, ja plāno iegādāties jaunu veļas mašīnu, tev palīdzēs Electrolux izveidotais ceļvedis.

Turpināt lasīt

Atsvaidzini apģērbu ar SteamSystem

SteamSystem īsā laikā atsvaidzinās apģērbu ar tvaiku, tādējādi atbrīvojot apģērbu no dažādiem aromātiem, kā arī samazinot apģērba krociņas.


Īpaši delikātu apģērbu žāvēšana


Veļas žāvētāja iegādes ceļvedis

Veļas auklas vai lielie metāla režģi lai paliek pagātnē.

 Vietas un laika ekonomijas nolūkos ir pienācis laiks nopietni apsvērt veļas žāvētāja iegādi, kas spēj atvieglot ikdienas soli tavā mājoklī. Sadzīves tehnikas ražotājs Electrolux piedāvā dažāda tipa veļas žāvētājus, kuri klusi un nemanāmi rūpēsies par tavu apģērbu, kamēr tu varēsi veltīt laiku kam svarīgākam.

Turpināt lasīt

Woolmark – rūpes par delikātiem apģērbiem

 Vilnas apģērba pareiza kopšana un uzglabāšana

Padomā par savu mīļāko vilnas džemperi - tas ir pūkains, omulīgs un tikpat mīļš kā tuvākā cilvēka apskāviens. Tas saistās ar siltām atmiņām, kuras vēlies izdzīvot atkal un atkal. Saglabāt sava mīļākā džempera krāsu, formu un maigumu vairs nav neiespējamā misija, jo ar pareizu tā mazgāšanu un uzglabāšanu tas izskatīsies labi ilgu laiku.

Ikdienas ceļvedis vilnas apģērbu kopšanā un uzglabāšanā

Turpināt lasīt

TESTS: Vai vilnas jakas, kas jāmazgā ar rokām, var mazgāt veļas mašīnā un žāvēt žāvētājā?

 

Uzzini rezultātu šeit


Vērtīgi padomi rūpēm par rudens garderobi

Mums visiem ir kāds mīļākais apģērba gabals, no kura negribas šķirties, kuru varētu vilkt atkal un atkal un kurā jūties perfekti ik reizi, kad tas tev ir mugurā. Tās var būt džinsa bikses, mīļākais sporta krekliņš vai mīksts un pūkains džemperis no jaunās rudens garderobes – taču, lai apģērbs izskatītos nevainojami arī pēc vairākām nēsāšanas un mazgāšanas reizēm, nepieciešams par to pienācīgi parūpēties. Bet kā?

Turpināt lasīt


Izvēlieties sev nepieciešamo Electrolux veļas kopšanas iekārtu

 
Nosūtīt draugam

Nosūtīt arī citiem draugiem

Apskatīt e-pasta ziņojumu Sveiki! Iespējams, ka tas jūs varētu interesēt

Aizvērt