Tikšanās ar nākotni

Rendez-Vous

Nākotnes konceptu veidošana sniedz dizainerim iespēju domāt neprātīgi. Turklāt bieži, jo ideja ir tik fantastiska, ka nav cerības jelkad izveidot šādu izstrādājumu. Tomēr, ja Electrolux globālā dizaina grupai ir ideja, tā ne tikai pārliecās par tās sasniedzamību, bet arī nodrošina tās piemērotību nākotnes patērētāju vajadzībām. Un to viņi izdarījuši ar neticamo Rendez-Vous.

Gatavošana, ēšana, biedrošanās – tās ir ikdienas darbības, ko mums arvien vairāk patīk apvienot. Tā ir Rendez-Vous koncepta būtība. Tas ir mijiedarbīgs galds, kas ļauj visai ēdienreizes norisei notikt vienlaikus.

Tehnoloģija Energy Shield

Dizaina pamatā ir nākotnes tehnoloģija Energy Shield, kas tiek izmantota galda virsmai. Tā jebkurai elektriskajai ierīcei, piemēram, mobilajam tālrunim vai ēdiena jaucējam, ļauj baroties bez vadiem – ierīce tikai jānovieto uz virsmas. Virsma darbojas arī kā induktīva gatavošanas sistēma. Sensori uztver, kad panna novietota jebkurā galda vietā, un prasmīgi virza siltumu tikai uz šo apgabalu.

Zem galda virsmas jūs atradīsit pilnībā pielāgojamu modulāru atvilktņu sistēmu un armatūras, kādas ir iebūvētas mājas vai virtuves ierīcēs, piemēram, cepeškrāsnī vai ledusskapī. Un ir pieejama pat neliela papildu palīdzība tiem, kuri nav ļoti labi pavāri, virtuāla šefpavāra veidolā, lai sniegtu padomus par daudz sarežģītākām receptēm.

Visu šo funkciju apvienošana vienā vietā nozīmē arī to, ka ietaupīsies daudz vietas. Tas ir primāri svarīgi, jo mūsu dzīvojamās telpas arvien samazinās un kļūst kompaktākas.

Kaut gan Rendez-Vous joprojām ir tikai koncepts, tehnoloģija, kas vajadzīga, lai tas notiktu, ir ļoti liela realitāte. Un tā kā daudziem no mums vajadzēs dažādiem mērķiem piemērotas dzīvojamās telpas, jaunās virtuves aizsākums var būt jau pavisam tuvu.

Tēmas
 
Nosūtīt draugam

Nosūtīt arī citiem draugiem

Apskatīt e-pasta ziņojumu Sveiki! Iespējams, ka tas jūs varētu interesēt

Aizvērt