Tendences īsumā

Krāsaina gatavošana

Pagājuši laiki, kad virtuve bija parasta funkcionāla telpa, kuru izmanto tikai ēstgatavošanai. Mūsdienu svarīgāka telpa visā mājā ir pilna kontrastu, krāsu un pārsteidzošu motīvu.

Šķiet, ka mēs visi pavadām vairāk laika virtuvē. Turklāt vērojama robežu izšķīšana starp virtuvi un mājas plašākajām dzīvojamajām daļām. Paturot to visu prātā, virtuves modes noteicēji pievieno kārtīgu porciju krāsu tam, kas reiz bija bezkrāsaina ainava.

Sienas, flīzes un skapīši pārklāsies ar drosmīgiem sarkaniem, spilgtiem sārtiem un siltiem oranžiem toņiem. Krāsainas ierīces sāks aizstāt pagājušo laiku standarta baltās.

Turklāt, ja jums vajadzīgi pieskaņoti piederumi, kas papildina sienu krāsainību, palīdzība ir tepat pa rokai. Daudzi ražotāji savus izstrādājumus tagad piedāvā bagātos sarkanos, zemes zaļos vai par spilgtos violetos toņos. Arī tosteri, tējkannas un mikseri kļūst par psihedēliskās revolūcijas daļu, vienlaikus izskatoties gan moderni, gan retro.

Iecienīti būs gan pārdroši motīvi, gan krāsas. Neatkarīgi no tā, vai tās ir viegli tīrāmas tapetes ar lielu ziedu motīvu vai īpaši dzīvespriecīgs pārklājums pret šļakstiem, krāsu dažādība un lielas formas būs it visur. Pamatideja ir pārvērst virtuvi par jautru un unikālu telpu, kas atspoguļo jūsu personību. Taču uzmanieties, lai nepāršautu pār strīpu. Vienmēr paturiet prātā, ka līdzsvars tiek iegūts, sabalansējot pārdrošo un vienkāršo.

Un kāpēc gan ne. Virtuves ir rosīgas, dzīvīgas telpas, kurās visi mēģina sevi izpaust caur savu pavārmākslu. Turklāt nav vienkāršāka savas personības izpausmes veida, kā drosmīga dzīvīgu krāsu daudzveidība.

Blenderis
Blenderis

Uzziniet vairāk

Aplūkot galvenās tendences saistībā ar...
Sākums

Mazās lietas

Virtuve

Veļas mazgāšana

Iepriekšējais raksts

Svaiga pārtika

Nākamais raksts

Ilgtspējīga virtuve

 
Nosūtīt draugam

Nosūtīt arī citiem draugiem

Apskatīt e-pasta ziņojumu Sveiki! Iespējams, ka tas jūs varētu interesēt

Aizvērt