Piemērotākā Electrolux veļas žāvētāja izvēle

Pareizā Electrolux veļas žāvētāja iegāde dažkārt nav nemaz tik vienkārša. Kuru gan izvēlēties no lielā dažādo iezīmju un funkciju klāsta? Šeit sniegti daži apsvērumi, kas jāņem vērā, lai iegādātos īsto.

Apvienojiet lielumus

Vietas trūkums kļūst par problēmu arvien vairākiem no mums. Taču tas nenozīmē, ka kompromiss jāpanāk, atsakoties no žāvētāja. Electrolux piedāvā slaikus žāvētājus, kā arī veļas mazgājamās mašīnas, kas apvienotas ar žāvētāju. Tie ir perfekti risinājumi vietas ietaupīšanai. Jūs pat varat novietot žāvētāju uz veļas mazgājamās mašīnas, kas veļas pārvietošanu no vienas mašīnas uz otru padara ātru un vienkāršu.

Ietilpība ir svarīga

Vai jums parasti jāizžāvē tikai vienas džinsu bikses ārkārtas gadījumos vai arī uz žāvētāju no veļas mašīnas plūst nepārtraukta veļas straume? Electrolux žāvētāji nodrošina līdz pat 8 kilogramu ietilpību. Turklāt arī ietilpīgajos žāvētājos var žāvēt arī nelielus apjomus, pateicoties mūsu žāvētāja sensora tehnoloģijai, kas mašīnai ļauj noteikt, kad drēbes ir sausas.

Laika mašīna

Vai jūsu mājās vienmēr valda steiga un tikai steiga? Electrolux žāvētāji piedāvā tādas novatoriskas programmas kā atvieglotās gludināšanas funkciju, kas gludināšanai nepieciešamo laiku samazina līdz pat 50%. Tas jums sniedz iespēju darīt patīkamākas lietas. Patiesībā varat darīt jebko, tikai ne gludināt.

Nekādas ķīniešu ābeces

Mēs firmā Electrolux neatbalstām nesakarīgu nosaukumu došanu. Tādēļ mūsu programmas dara tieši to, ko izsaka to nosaukums, piemēram, vilnas kopšana, intensīva žāvēšana, smalki audumi vai atvieglota gludināšana. Nekādu blēņu — tikai viegli saprotamas funkcijas, kas jums palīdzēs iegūt vēlamo rezultātu, lietojot žāvētāju.

Žāvēšanas grūtības

Kad slapjā, lietainā dienā esat pavadījis laiku ārā, nav nekas ļaunāks par pilnībā izmirkušām kurpēm. Taču to izžāvēšanai var izmantot Electrolux žāvētāju, kurā var žāvēt arī vilnas izstrādājumus un daudzas citas īpašas lietas, kurām ir īpaši žāvēšanas nosacījumi. Turklāt, izmantojot intensīvās žāvēšanas programmu, varat īsā laikā izžāvēt arī grūti žāvējamu apģērbu, piemēram, džinsus.

Atbrīvošana no alergēniem

Pavasaris un vasara ir jauki gadalaiki. Taču tas tā nav, ja ciešat no alergēnu uzbrukumiem un visu laiku pavadāt ar sarkanu degunu un asarojošām acīm. Nav pamata izmisumam — palīdzība ir tepat pa rokai. Vai jūs zinājāt, ka vienkārša veļas izgriešana centrifūgā var palīdzēt atbrīvot veļu no vairākuma ziedputekšņu, putekļu un citu alergēnu? Uz to nu gan jums nevajadzētu uzšķaudīt.

Atbilstoši produkti

 
Nosūtīt draugam

Nosūtīt arī citiem draugiem

Apskatīt e-pasta ziņojumu Sveiki! Iespējams, ka tas jūs varētu interesēt

Aizvērt
 
Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot
Aizvērt
 
Nosūtīt draugam

Nosūtīt arī citiem draugiem

Apskatīt e-pasta ziņojumu Sveiki! Iespējams, ka tas jūs varētu interesēt

Aizvērt