Kuras ierīces atbilst manām vajadzībām?

Ierīces var jums palīdzēt pagatavot visas jūsu iecienītākās receptes, bet ne vienmēr ir viegli uzzināt, kuras ierīces atbilst jūsu vajadzībām. Mums ir daži padomi, kas jums palīdzēs veikt izvēli.

Rokas blenderis

Pateicoties tam, ka tas ir mazs un viegli lietojams, šis rokas blenderis ir jūsu labākais sabiedrotais ikdienas ēst gatavošanas darbos. Varat samiksēt garšīgu zupu tieši katlā, pagatavot svaigu augļu kompotu vai gardas pankūkas. To var galvenokārt izmantot iepriekš termiski apstrādātu vai šķidru ēdienu samiksēšanai. To var aprīkot ar dažiem piederumiem. Mini smalcinātājs ir ļoti noderīgs tādu sausu sastāvdaļu kā riekstu vai grūtāk smalcināmu sastāvdaļu, piemēram, gaļas, miksēšanai. To var izmantot arī mazu biezeņa porciju pagatavošanai. Turklāt putotāja piederumu var izmantot krējuma, vieglas mīklas vai olu saputošanai.

Blenderis

Blenderiem nekas nevar pretoties. Tie smalcina ledu, žāvētus augļus un riekstus. Tie arī pārvērš sastāvdaļas šķidrumā, lai pagatavotu piena, augļu un citus kokteiļus, kā arī zupas. Tos var izmantot arī biezeņu, gvakamoles un majonēzes pagatavošanai. Ja bieži smalcināt ledu, ieteicams izvēlēties stikla traukus. Blenderim nav nepieciešama liela jauda, jo tā to nepadara ne efektīvāku, ne ekoloģiskāku. Tieša ietekme uz efektivitāti ir nažu materiālam un formai.

Rokas vai statīva mikseris

Rokas mikseri aprīkoti ar kulšanas un mīcīšanas piederumiem. Kūlēji ir neaizvietojami, lai sakultu olas vai krējumu, pagatavotu mērces un mīcītu vieglu mīklu. Mīcītājus var izmantot pīrāgu mīklai un smagām mīklām, piemēram, maizes vai picas mīklai. Ja mīklu un/vai maizi parasti gatavojat mājās, šim nolūkam daudz ērtāks ir statīva mikseris. Turklāt arī rokas mikseri var nostiprināt uz statīva. Līdz ar to ierīce savu darbu darīs automātiski. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, ieteicams iegādāties statīva mikseri, kas aprīkots ar rotējošu bļodu.
Pievērsiet uzmanību rīku materiāliem. Vislabākais materiāls ir nerūsošais tērauds. Tam ir ilgs ekspluatācijas laiks, to var droši mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā, kā arī tas ir izturīgāks un vieglāk tīrāms.

Virtuves kombains

Tā ir visdaudzpusīgākā ierīce. Varat miksēt, mīcīt, griezt šķēlēs, rīvēt, pārvēst šķidrumā, putot, spiest sulu u.c. Par spīti tam, ka šī ierīce ir palīgs visu nogurdinošo darbu veikšanā, to ieteicams lietot tikai pieredzējušiem pavāriem. Šī ierīce ir masīvāka par pārējām, jo tā aprīkota ar plašu piederumu klāstu. Ja šie piederumi jums nav noderīgi, daudzveidība jums kļūs par apgrūtinājumu nevis priekšrocību. Līdz ar to vissvarīgāk ir zināt, ko jums patiešām vajag. Iespējams, tāda vienkāršāka ierīce kā blenderis, kātveida mikseris vai rokas mikseris jums būs daudz ērtāka.

 
Nosūtīt draugam

Nosūtīt arī citiem draugiem

Apskatīt e-pasta ziņojumu Sveiki! Iespējams, ka tas jūs varētu interesēt

Aizvērt
 
Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot
Aizvērt
 
Nosūtīt draugam

Nosūtīt arī citiem draugiem

Apskatīt e-pasta ziņojumu Sveiki! Iespējams, ka tas jūs varētu interesēt

Aizvērt