Piemērotākās Electrolux saldētavas izvēle

Saldētava. Kopā ar ledusskapi tā ir vissvarīgākā ierīce mājā, bet par to, protams, var diskutēt. Taču, kā uzzināt, kura saldētava jums piemērotākā? Iepazīstieties ar mūsu padomiem un ieteikumiem un iegādājieties Electrolux saldētavu, kas jums liks izkust laimē.

Plaukti pilni vai daži zirņi?

Vai meklējat masīvu amerikāņu stila saldētavu, kas piemērota piecpadsmit cilvēku ģimenei, 2 suņiem un kaķim? Vai arī esat svaigas pārtikas fanātiķis, kuram nepieciešama vieta vien paciņai zirņu un dažiem ledus kubiņiem? Electrolux var piedāvāt gan vertikālās un horizontālās saldētavas, gan arī kompaktās saldētavas jebkurai situācijai un jebkuram pārtikas daudzumam.

Gan ārā, gan iekšā

Vai meklējat skaistu brīvstāvošu saldētavu, kura ieņems centrālo vietu jūsu virtuvē? Vai arī iebūvētu ierīci, kas bez pūlēm aizslīdēs aiz virtuves iekārtas durvīm? Vai varbūt to nemaz nemeklējat virtuvei? Electrolux iebūvējamās saldētavas izgatavotas pēc Eiropas standarta izmēriem, kas tās padara piemērotas vairākumam virtuves iekārtu. Savukārt brīvstāvošajām ierīcēm ir tik daudz dažādu izmēru, ka jūs noteikti atradīsit sev piemērotu ierīci neatkarīgi no tā, kur to vēlaties novietot.

Aukstuma definīcija

Saldētavu dizains ir būtiski attīstījies, kopš tiem laikiem, kad varēja iegādāties vien baltas kastes. Tagad modē ir slaikas un vijīgas formas un Electrolux uzskata, ka tas noteikti nāk par labu. Turklāt pārsteiguma faktors nebeidzas ar ārieni, jo mūsu dizaineri ļoti lielu uzmanību velta iekšienei, gādājot, lai jūsu saldētavai būtu jums piemērots stils.

Aukstuma saspiešana

Labs dizains nav tikai estētika. Dizaineri vispirms ir problēmu risinātāji un tikai pēc tam — mākslinieki. Tāpēc Electrolux saldētavas ne tikai labi izskatās, bet arī ļauj pilnvērtīgi izmantot to iekšpusi. Saldētavu saime Electrolux SpacePlus ļauj maksimāli izmantot iekšpusi, vienlaikus rūpējoties par to, lai ārpuse atbilstu Eiropas standartiem. Tāpēc, kad nākamreiz atverat savu saldētavu un puse jūsu iepirkumu izbirst uz grīdas, apsveriet, vai mazliet vairāk vietas nenāktu par labu.

Domājot zaļi

Daudziem no mums ir svarīgi, lai viss būtu pēc iespējas zaļāks. Un par spīti tam, ka saldētavām jābūt pastāvīgi ieslēgtām, tas nenozīmē, ka mēs neko nevaram darīt mūsu Mātes Zemes labā. Electrolux piedāvā A+ un A++ klases saldētavas, kas ietaupa būtiski vairāk enerģijas salīdzinājumā ar A klases modeļiem.

Ne medus, bet ledus

Vai jums dzērieni garšo ledusauksti? Pateicoties dažās Electrolux saldētavās iebūvētajai ledus mašīnai, kas ļauj tieši no saldētavas durvīm iegūt labas kvalitātes ledus kubiņus, jums nekad nebūs jājūtas neērti, pasniedzot remdenus alkoholiskos dzērienus. Turklāt mums ir arī saldētavas, kas labāk saldē pārtiku. Tas savukārt nozīmē, ka jūsu iepirkumi saglabāsies ilgāk un garšos labāk.

 
Nosūtīt draugam

Nosūtīt arī citiem draugiem

Apskatīt e-pasta ziņojumu Sveiki! Iespējams, ka tas jūs varētu interesēt

Aizvērt
 
Izvēlieties, kur jūs vēlaties to koplietot
Aizvērt
 
Nosūtīt draugam

Nosūtīt arī citiem draugiem

Apskatīt e-pasta ziņojumu Sveiki! Iespējams, ka tas jūs varētu interesēt

Aizvērt