Izstrādājumi

Ledusskapji un saldētavas

Ledusskapji un saldētavas

Electrolux atdzesēšana. Jūs varat izvēlēties ledusskapi, kas nodrošina svaigi filtrētu ūdeni. Saldētavu, kas nekad nav jāatkausē. Viena lieta, kas visām ierīcēm ir kopīga, ir garantija, ka jūsu pārtika būs svaiga un pieejama.

Gatavošana

Gatavošana

Ar Electrolux virtuves tehnikas ierīcēm virtuve būs iecienītākā telpa jūsu mājā. Elastīgi risinājumi, mūsdienīgs dizains un jaunākās tehnoloģijas, tas viss ir savienojams.

Trauku mazgājamās mašīnas

Trauku mazgājamās mašīnas

Kad maltīte ir galā, neraizējaties par netīrajiem traukiem. Atpūtieties un palutiniet sevi, ļaujiet Electrolux trauku mazgājamai mašīnai paveikt darbus jūsu vietā.

Veļas kopšana

Veļas kopšana

Electrolux piedāvā plašu veļas mazgājamo mašīnu klāstu. Katra to funkcija ir veidota, sadarbojoties ar jomas profesionāļiem un gala patērētāju, lai radītu kvalitatīvākās un pieprasītākās ierīces tirgū.

Putekļu sūkšana

Putekļu sūkšana

Jums ir mājdzīvnieki? Lietojat automašīnu? Jūsu grīdu sedz paklāji vai parkets? Lai arī kāda būtu jūsu atbilde uz šiem jautājumiem, mums ir viss nepieciešamais. Vairāk nekā 100 gadu ilgā pieredze padara Electrolux par jomas līderi.

Mazā sadzīves tehnika

Mazā sadzīves tehnika

Tas ir saulains rīts. Tā ir garda kafijas tase. Tas ir apskāviens no kāda, kas jums rūp. Visi šie dzīves sīkumi padara jūsu dzīvi labāku, tāpat kā mazā sadzīves tehnika. Plašais mazās sadzīves tehnikas klāsts veidots pēc klientu ieteikumiem, lai pieskaņotos to vēlmēm.

Gaisa attīrīšana

Gaisa attīrīšana

Gaisa attīrītāji nodrošina telpās svaigu gaisu. Gaisā esošo kaitīgo daļiņu būtiska neitralizēšana mazina astmas vai citu elpošanas problēmu rašanos, kā arī uzlabo darba spējas.

Kopšanas līdzekļi un piederumi

Kopšanas līdzekļi un piederumi

Atklājiet Electrolux ierīču pilno potenciālu ar mūsu sadzīves tehnikas kopšanas līdzekļiem un piederumiem. Ja vēlaties iegādāties kādu no mūsu tehnikas kopšanas līdzekļiem un piederumiem, lūdzu, vērsieties kādā no sev tuvākajiem autorizētajiem servisa centriem. Sev tuvāko servisa centru atradīsiet šeit: http://www.electrolux.lv/Support/Service-Centers/ . Sev tuvākos veikalus atradīsiet šeit: http://www.electrolux.lv/Global-pages/Global-Menu/Store-Locator/