Putekļsūcēju piederumi

IzmainītNodzēst
Veids


55 Produkti Compare products: 0

EFH12

EFH12 HEPA gaisa filtrs, kas aiztur pat ļoti mazas daļiņas (99,5% daļinas līdz pat 0,1micron mazas) tādas kā ziedputekšņi, pelējuma sēnītes sporas, putekļu ērces un alergēni. Samazina dažādu alerģisku reakciju rašanos.
Vēl

EFS1W

EFS1W (EFH13W) Alergy Plus filter Mazgājams Visaugstākās efektivitātes mazgājams gaisa filtrs, kas aiztur pat ļoti mazas daļiņas (99,5% daļinas līdz pat 0,06micron mazas) tādas kā ziedputekšņi, pelējuma sēnītes sporas, putekļu ērces un alergēnus.
Vēl

EFHG12W

EFHG12W GREEN HEPA Mazgājams Rāmīša izgatavošanā izmantota otrreizējā plastmasa.Augstas efektivitātes mazgājams gaisa filtrs, kas aiztur pat ļoti mazas daļiņas (99,5% daļinas līdz pat 0,06micron mazas) tādas kā ziedputekšņi, pelējuma sēnītes sporas, putekļu ērces izkārnījumi un alergēni. (Mazgājams)
Vēl

EF124ONLINE

Z99 sērijas putekļsūcēju filtri
Vēl

EF129

The washable fine dust filter protects the motor of your UltraFlex vacuum cleaner from dust particles in the dust container. In order to maintain the brilliant performance of your UltraFlex we recommend that you wash the filter regularly.
Vēl

EF137

Šis augstākās kvalitātes mazgājamais filtrs izgatavots, lai aizsargātu UltraCaptic putekļsūcēja motoru no putekļu daļiņām, kas nokļuvušas putekļu tvertnē. Tā kā tas ir mazgājams, putekļsūcēja darbība ilgi būs teicamā stāvoklī. Vienkārši noņemiet filtru no putekļsūcēja un mazgājiet zem tekoša ūdens līdz tas kļūst redzami tīrs.
Vēl

EF31

Putekļsūcēju filtrs, kas piemērots putekļsūcējiem: Clario2 ZP 3505…3530, ErgoClassic ZP 4000, 4001, 4010, 4020, 4043N, Ingenio Z 3420, 3480, 3482.
Vēl

EF147

Electrolux šos augstās kvalitātes filtrus izgatavojis, lai jūs varētu savu putekļsūcēju kopt un uzturēt pēc iespējas labākajā tā darbības stāvoklī. Komplektā ietilpst viens Hygiene filtrs un viens motora filtrs.
Vēl

EFH12W

EFH12W HEPA Mazgājams gaisa filtrs, kas aiztur pat ļoti mazas daļiņas (99,5% daļinas līdz pat 0,1micron mazas) tādas kā ziedputekšņi, pelējuma sēnītes sporas, putekļu ērces un alergēni. Samazina dažādu alerģisku reakciju rašanos.
Vēl

EF144

Šie iekšējie filtri ir izgatavoti tieši priekš Ergorapido ZB3... un Rapido ZB5..., ZB61.. modeļiem, kas ir pārdošanā kopš 2014.gada marta. Šos filtru tīrīšana ir ļoti vienkārša - pavelciet aukliņu virs atkritumu tvertnes, atbrīvojiet to no putekļiem katru reizi, kad iztukšojiet putekļu tvertni. Pēc katras 5. putekļu izvākšanas, lieko ūdeni un atstājiet filtru žūt 12 stundas, pirms to atkal ievietojat putekļsūcējā.
Vēl

E212B

E212B GREEN Izgatavots no 100% dabīgiem atjaunojamiem materiāliem. Inovatīvs - pasaulē pirmais putekļu maiss ar Ingeo™ (radīts no kukurūzas cietes). Kartona pamatne no otrreizējiem materiāliem. Gumija no dabīga kaučuka.
Vēl

E203B

E203B Anti-odour Unikāls putekļu maiss, kurš ļoti efektīvi neitralizē nepatīkamus aromātus, kas rodas putekļu sūcēja iekšienē, sadaloties mikro organismiem, piemēram, suņu spalvas. Aiztur līdz pat 99% mājsaimniecības putekļu. Iestrādātais aktīvās ogles filtrs lieliski absorbē nepatīkamos aromātus visā putekļu maisa lietošanas laikā.
Vēl

E206B

E206B HEPA anti-allergy Ideāli piemērots alerģiskiem cilvēkiem. Clinic aiztur līdz pat 99% mājsaimniecības putekļu, ziedputekšņu, vīrusu, mikrosporu, alergēnu un citu kaitīgu daļiņu savākšanai, kas ir tikai 0,1 mikronu* lielas.
Vēl

E 201B

E201B Classic Long Performance maisi nodrošina gaisa plūsmu 2 reizes ilgāk nekā pārējie putekļu maisiņi. Aiztur līdz pat 99% mājsaimniecības putekļu. Pateicoties inovatīvajai uzbūvei par 15% augstāka veiktspēja salīdzinot ar papīra maisiem. Lietojams visos putekļu sūcējos ar S-bag logotipu.
Vēl

E200B

E200B Classic Papīra putekļu maiss, kas bloķē vairāk nekā 95% putekļu un to daļiņu, padarot to efektīvāku par parastu papīra putekļu maisiņu. Lietojams visos putekļu sūcējos ar S-bag logotipu. Ērti lietojams un nomaināms.
Vēl

E200M

E200M Classic MEGA Paka Papīra putekļu maiss, kas bloķē vairāk nekā 95% putekļu un to daļiņu, padarot to efektīvāku par parastu papīra putekļu maisiņu. Lietojams visos putekļu sūcējos ar S-bag logotipu. Ērti lietojams un nomaināms.
Vēl

E201M

E201M Classic Long Performance MEGA Paka maisi nodrošina gaisa plūsmu 2 reizes ilgāk nekā pārējie putekļu maisiņi. Aiztur līdz pat 99% mājsaimniecības putekļu. Pateicoties inovatīvajai uzbūvei par 15% augstāka veiktspēja salīdzinot ar papīra maisiem. Lietojams visos putekļu sūcējos ar S-bag logotipu.
Vēl

E 210B

E210B Ultra long performance Augstas kvalitātes sintētiskais materiālslīdz pat 80% garāks kalpošanas mūžs nekā parastiem papīra maisiemAugsti gaisa filtrācijas rādītāji un laba gaisa plūsmaOptimālas 5 litru ietilpības putekļu maissKvalitāti apstiprina neatkarīgs testēšanas institūts TÜV
Vēl

USK11

Pateicoties šsim komplektam jums būs viss nepieciešamais, lai atsvaidzinātu un saglabātu savu UltraFlex putekļsūcēju teicamā kārtībā. Starta komplektā ietilpst mazgājams putekļu filtrs, viens Hygiene mazgājams filtrs un 4 s-fresh® Crispy Bamboo aromātiskie maisiņi, kas atsvaidzinās jūsu māju un sniegs tai patīkamu aromātu pēc putekļsūcēja darbības
Vēl

USK10

Viss, kas jums nepieciešams, lai atsvaidzinātu un saglabātu sava UltraCaptic putekļsūcēja darbību - USK10 komplekts. Komplektā ietilpst: 1 mazgājams motora filtrs, Allergy Plus™ mazgājams filtrs un 4 s-fresh® paciņas ar gaisa aromatizētājiem (citronu) - tīrai mājai ar patīkamu aromātu
Vēl

USK1

Viss, kas jums nepieciešams, lai atsvaidzinātu un saglabātu sava UltraOne putekļsūcēja darbību - USK1 starta komplekts. Komplektā ietilpst: 4 s-bag ® ultra long performance, 1 mazgājams s-filter® Allergy Plus, 1 universālais motora filtrs, 4 paciņas ar gaisa aromatizētājiem (citronu)
Vēl

GSK1

Šis GREEN starta komplekts būs teicams kompanjons jūsu jaunajam GREEN putekļsūcējam. Viss nepieciešamais, lai putekļsūcēja darbība būtu izcila: 4 s-bag® GREEN., viens mazgājams filtrs, lai putekļsūcēja izdalīto gaisu attīrītu līdz 99.95%., viens motora filtrs un 4 maisiņi ar s-fresh GREEN aromātiskiem minerālu graudiņiem, kas piešķirs atsvaidzinošu aromātu, kad izmantosiet putekļsūcēju.
Vēl

USK9

USK9 New Ultrasilencer putekļusūcēju starta paka: komplektācijā 4 s-bag ® classic long performance (E 201 / E 201B), 1 s-filtrs ® (EFH 13W), 1 universālais motora filtrs (atbilst 54 EF), 4 paciņas aromatizātori(ZE 210).
Vēl

ZE013.1

Universāla turbobirste ar rotējošo birsti, īpaši piemērota paklāju tīrīšanai.
Vēl

KIT10B


Vēl

KIT09

Electrolux Auto Kit iekļauts viss, lai padarītu jūsu auto tīru. Īpaši izveidotie uzgaļi ļauj piekļūt grūti aizsniedzamām vietām.
Vēl

ZE119

Putekļsūcēja uzgalis
Vēl

ZE115

Putekļsūcēja uzgalis ar samazinātu trokšņa līmeni un iztekti platu dizainu
Vēl

ZE112

Efektīvs un saudzīgs putekļsūcēja uzgalis
Vēl

ZE060.1

Turbo birste - uzgalis efektīvai mēbeļu tīrīšanai vertikālai un horizontālais tīrīšanai
Vēl

ZE062

Dust Magnet uzgalis, uzsūc putekļus plašākā diapazonā. Universāla tipa piemērots 35/35 mm diametra caurulēm.
Vēl

ZE116

Jaudīgs putekļsūcēja uzgalis ar rotējošu birstīti
Vēl

KIT03B

Putekļusūcēja uzgaļu komplekts dzīvnieku spalvu uzsūkšanai Komplektā iekļauta caurules pāreja, uzgalis šaurām spraugām, uzgalis dzīvnieku spalvu uzsūkšanai.
Vēl

KIT11

Putekļsūcēja uzgaļu un maisiņa komplekts
Vēl

KIT12

Dažādu uzgaļu komplekts putekļsūcējiem
Vēl

ZE114

Efektīvs un saudzīgs putekļsūcēja uzgalis
Vēl

ZE065

Speedy Clean uzgalis ar zemu profilu. Īpaši zemais uzgaļa profils palīdz piekļūt grūti pieejamām vietām. Piemērots 32/35 mm diametra caurulēm.
Vēl

ZE030N

Īpaši veidota turbo birste, kas piemērota paklāju tīrīšanai, lieliski paceļ dzīvnieku spalvas.
Vēl

ZE010

Efektīvs un izturīgs putekļsūcēja uzgalis grīdu kopšanai
Vēl

ZE117

Putekļsūcēja uzgaļu komplekts - dažādi uzgaļi dažādu funkciju pildīšanai
Vēl

ZE063

Uzgalis putekļusūcējiem trīs vienā. Ērts risinājums, kas aizņem mazāk vietas.
Vēl

ZE011

Efektīvs un izturīgs putekļsūcēja uzgalis grīdu kopšanai
Vēl

KIT13

Putekļsūcēja uzgaļu komplekts, kurā iekļauts uzgalis dzīvnieku spalvu un citu smalku šķiedru uzsūkšanai un uzgalis, ar ko tīrīt grūti pieejamas vietas
Vēl

ZE061.1

Uzgalis cietiem grīdas segumiem, lieliski piemērots parketam, flīzēm u.c. Piemērots 32/35 mm diametra caurulēm.
Vēl

ZE069

Vai tas būtu jūsu kaķis vai suns - jūs noteikti būsiet pamanījuši, ka dzīvnieku spalvas mājā ātri vien uzkrājas. Šis uzgalis, kopā ar Ergorapido vai Rapido putekļsūcēju, izgatavots, lai maksimāli savāktu dzīvnieku spalvas un citas šķiedras, ļaujot jums dzīvot tīrākā vidē.
Vēl

ESCO

S-fresh palīdz atsvaidziniet jūsu dzīvokļa gaisu, nomācot putekļu radītās smakas. Vienkārši ievietojiet produktu putekļusūcēja maisiņā un sāciet ikdienas uzkopšanas darbu. (Ziemīgi svaigs aromāts)
Vēl

ESRO

S-fresh palīdz atsvaidziniet jūsu dzīvokļa gaisu, nomācot putekļu radītās smakas. Vienkārši ievietojiet produktu putekļusūcēja maisiņā un sāciet ikdienas uzkopšanas darbu. (Vasarīgs rožu aromāts)
Vēl

ESMA

S-fresh palīdz atsvaidziniet jūsu dzīvokļa gaisu, nomācot putekļu radītās smakas. Vienkārši ievietojiet produktu putekļusūcēja maisiņā un sāciet ikdienas uzkopšanas darbu. (Citrusaugļu aromāts)
Vēl

ESFI

S-fresh palīdz atsvaidziniet jūsu dzīvokļa gaisu, nomācot putekļu radītās smakas. Vienkārši ievietojiet produktu putekļusūcēja maisiņā un sāciet ikdienas uzkopšanas darbu. (Svaiga jūras gaisa aromāts)
Vēl

ZE212

s-fresh® GREEN Pine sniegs patīkami maigu un atsvaidzinošu čiekuru aromātu jūsu mājās katru reizi, kad izmantosiet putekļsūcēju. Lietošana ir pavisam vienkārša - attaisiet maisiņu, izkaisiet granulas pa grīdu un pēc tam uzsūciet tās. s-fresh® GREEN ir izgatavots no 100% dabīgi aromatizētiem minerāliem ar svaigu čiekuru smaržu
Vēl

ESBA

S-fresh palīdz atsvaidziniet jūsu dzīvokļa gaisu, nomācot putekļu radītās smakas. Vienkārši ievietojiet produktu putekļusūcēja maisiņā un sāciet ikdienas uzkopšanas darbu. (Bambusa koku aromāts)
Vēl

ZE036

Izturīga 21.6V litija jonu baterija bezvadu putekļsūcējiem
Vēl

ZE037

Izturīga 25.2V litija jonu baterija bezvadu putekļsūcējiem
Vēl

EF142

Šo UltraPower filtru ir ļoti vienkārši tīrīt, un tas ir ļoti izturīgs. Katru reizi, kad iztukšojiet putekļu tvertni, iztīriet filtru ar sausu birstīti. Mazgājiet to pēc katras 5. putekļu tvertnes iztukšošanas. Rūpīgi izskalojiet filtra daļas remdenā ūdenī, neizmantojot mazgāšanas līdzekļus. Lai atbrīvotos no iespējamā ūdens, nokratiet filtru un ļaujiet tam izžūt (vismaz 12h). Pirms ievietojiet filtru atpakaļ, pārliecinieties, ka tā detaļas ir sausas.
Vēl

ZE003

Lielisks papildinājums putekļsūcējam
Vēl
55 Produkti Compare products: 0
Atpakaļ