Electrolux indukcijas plīts virsmas

Electrolux Infinite vokpannas komplekts uz indukcijas plīts virsmas

Elegance un gaume

modernā virtuvē


Kādēļ izvēlēties indukciju?

Veiktspējai un stilam 

Indukcijas plīts virsmām ir brīnišķīgs dizains un vienreizēja tehnoloģija, kas papildina jūsu darbības ātrumu un iemaņas virtuvē vairāk nekā jebkura cita plīts virsma. Tās ir:

 • ātras un precīzas;
 • drošas un energoefektīvas;
 • elegantas un mūsdienīgas.

Katliņi uz Infinite Combi indukcijas plīts

Moderns dizains

Neatkarīgi no tā, vai projektējat jaunu virtuvi vai pērkat labāku plīti, izvēlieties tādu kas nevainojami iederas gatavošanai paredzētajā zonā. Indukcijas plīts virsmai raksturīgā plānā virsma ir ideāli piemērota radošam virtuves dizainam un drosmīgam pavāram. Modernās līnijas un piesardzīgais stils ļauj jums radīt mūsdienīgu noskaņu jebkura veida virtuvē neatkarīgi no tās izmēra. 

Moderna virtuve ar Electrolux mājsaimniecības ierīcēm

Ātri, droši un taupot enerģiju

Indukcija arī ir ievērojams attīstības solis ēdiena gatavošanas tehnoloģijā. Tā pielāgojas jūsu ēdiena gatavošanas traukiem, garantējot, ka tie tiek uzkarsēti ātri un vienmērīgi. Tas samazina gatavošanas laiku  un garantē, ka indukcijas plīts virsmas ir energoefektīvākas. Turklāt neizmantotā virsma paliek vēsa, tādēļ jūsu indukcijas plīti tīrīt var droši un vienkārši. Aplūkojiet video, lai uzzinātu, kā indukcijas tehnoloģija var uzlabot jūsu centienus virtuvē.   Populārākā indukcijas plīts virsma

Infinite Combi indukcijas plīts virsma
 • Izmantojiet jebkura izmēra pannas un katliņus uz FreeZone gatavošanas zonas, jo plīts virsma pielāgojas jūsu ēdiena gatavošanas traukiem
 • Bīdiet katliņus pa plīti un uzturiet tos iestatītajā temperatūrā
 • Kontrolējiet ēdiena gatavošanas procesu ar precīzu, ātru karstuma vadību un pauzes funkciju, kuru var aktivizēt ar vienu pieskārienu
Skatīt izstrādājumu
InfiFlex indukcijas plīts
 • Izmantojiet jebkura izmēra pannas un katliņus uz FreeZone gatavošanas zonas, jo plīts virsma pielāgojas jūsu ēdiena gatavošanas traukiem
 • ātri mainiet temperatūru zem ēdiena gatavošanas traukiem, slīdot starp iepriekš iestatītām temperatūras zonām
 • Kontrolējiet ēdiena gatavošanas procesu ar precīzu, ātru karstuma vadību un pauzes funkciju, kuru var aktivizēt ar vienu pieskārienu
Skatīt izstrādājumu


Šefpavāri izmanto indukcijas tehnoloģiju

Karstuma kontrole nepārspējamai garšai

Šefpavāri no visas pasaules izmanto indukcijas tehnoloģiju, lai gatavotu ātri un precīzi. Slepenās sastāvdaļas sērijās daži no pasaules labākajiem profesionāļiem sniedz ieteikumus par to, kā panākt labāko iespējamo garšu. Skatieties, kā šefpavārs Džeremijs Pangs lieto savu indukcijas plīts virsmu, lai panāktu pareizo temperatūru vokpannai un panāktu pilnu garšas buķeti. 

 • Electrolux Infinite vokpanna, izmantojot indukciju

  Karstuma kontrole nepārspējamai garšai

 • Michelin zvaigznes ieguvušā šefpavāra Toma Kitčina vienkāršā recepte gatavošanai vienā katlā

  Gatavojot vienā katlā

 • Saplūsmes gatavošanas receptes ar šefpavāru Magnusu Albrektsonu

  Saplūsme, gatavojot uz indukcijas plīts virsmas

 • Itāļu šefpavāra Rikardo Didžakinto gardā buljona recepte

  Gards buljons

 • Vienkārša risoto recepte ar jūras nažu ūdeni

  Risoto ar jūras nažu ūdeni

 • Vienkārša fazāna recepte ar šefpavāru Tomu Kitčinu

  Kā pagatavot fazānu


Priekšrocības, gatavojot uz indukcijas plīts virsmas

Gatavošana uz indukcijas plīts ir vienkārša, ātra un efektīva. Profesionāliem šefpavāriem tā patīk arī tādēļ, ka tā sniedz lielāku izvēles brīvību. Izmantojot jaunās Electrolux indukcijas plīts virsmas, tagad mājās var arī pavisam vienkārši lietot labākās metodes un funkcijas.

Gatavojiet kā profesionālis

Pateicoties ProCook, i daudz vieglāk kontrolēt katru gatavošanas stadiju un vienlaikus gūt gardus rezultātus. Iestatiet dažādu temperatūru atsevišķās plīts zonās un vienkārši pārbīdiet ēdiena gatavošanas traukus no vienas zonas uz otru. Ātri uzvāriet mērci, tad pārbīdiet katliņu, lai tas vārītos uz lēnas uguns, un tad atkal pārvietojiet, lai tas neatdzistu. ProCook sniedz jums lielāku izvēles brīvību neatkarīgi no tā, vai gatavojat vienu vai vairākus ēdienus.

Divas temperatūras, viens gards rezultāts

Indukcija palīdz jums padarīt katras sastāvdaļas gatavošanu uz jūsu plīts smalkāku. Kad divām sastāvdaļām nepieciešama dažāda gatavošanas temperatūra, jūs varat izmantot sadalīšanas funkciju uz FreeZone gatavošanas zonas. Gatavošanas zona pielāgojas lieliem ēdiena gatavošanas traukiem, un uz tās var gatavot, izmantojot divas dažādas temperatūras vienlaikus. Piemēram, izmantojot Infinite Plancha grilu, jūs varat gatavot steiku un dārzeņus uz vienas gatavošanas zonas un saglabāt tos siltus uz citas. 

Ērti tīrāma virsma

Ērti tīrāma virsma

Tā kā plīts virsma nesakarst, to ir tīrīt īpaši viegli. Ēdiens nepiedeg un virsma saglabā spīdumu. 

Drošs pieskārienam

Drošs pieskārienam

Gatavojot ar indukcijas virsmu, laukums ap trauku nesakarst, tāpēc tā ir droša pieskārienam

Nepieredzēts ātrums

Nepieredzēts ātrums

Indukcija ir nesalīdzināmi ātrākā kā elektriskās virsmas, 1 litrs ūdens uzvārās 2 minūšu laikā

Elegants dizains

Elegants dizains

Indukcijas virsma piešķir jūsu virtuvei modernas dzīves telpas statusu

Brīvība gatavojot

Brīvība gatavojot

Jūs varat izmantojiet jebkāda veida un formas traukus, indukcijas virsma piemērosiesjūsu vajadzībām

Controls of an Electrolux induction hob

Pilnīga kontrole

Iegūstiet precīzi izvēlēto temperatūru, pateicoties īpaši augstas efektivitātes vadības taustiņiem


Kā darbojas indukcija

Infinite Chef ēdiena gatavošanas trauku kolekcija uz InfiFlex™ indukcijas plīts

Kādēļ indukcijas tehnoloģija ir drošāka

Indukcija lieto magnētisko lauku, lai pārraidītu karstumu uzreiz no plīts virsmas uz ēdiena gatavošanas traukiem. Magnētiskās spirāles zem virsmas savienojas ar jūsu pannu un katliņu čuguna vai nerūsējošā tērauda elementiem, ātri un efektīvi tos uzsildot. Atšķirībā no keramiskās, gāzes vai elektriskās plīts virsmas, sasilst tikai jūsu katliņi, atstājot pārējo virsmu vēsu. Ja uz plīts virsmas katliņu nav, gatavošanas zonas nesakarst un plīts virsmai var droši skarties klāt.


Kādēļ indukcija ir energoefektīva un ātra

Indukcijas gatavošanas zonas pielāgojas jūsu ēdiena gatavošanas trauku izmēram, ietaupot enerģiju un laiku. Magnētiskā indukcijas sistēma garantē, ka 90% patērētās enerģijas tiek izmantoti katliņa sasildīšanai. Tas arī samazina gatavošanas laiku. Indukcijas plīts sasilst uzreiz un uz tās var gatavot, kad vien vēlaties - to nav nepieciešams iepriekš sasildīt.  

Katliņa, kas tiek sasildīts uz indukcijas plīts, tuvplāns


Indukcijas plītis un ar tām saistītie izstrādājumi

Plīts virsma un tvaika nosūcējs, kas savienoti ar Hob2Hood funkciju

Tvaiku nosūkšana kopā ar indukciju

Pateicoties Hob2Hood Connect, jūsu plīts virsma ir tik efektīva, ka tā arī palīdz ar jums nepieciešamo tvaika nosūkšanu. Tiklīdz jūsu plīts virsma ir ieslēgta, tvaika nosūcējs automātiski ieslēgsies un noregulēs nosūkšanas ātrumu atbilstoši jūsu gatavošanas vajadzībām. Apcepot vai vienkārši cepot ēdienu, Hob2Hood pastiprina jaudu, lai likvidētu lielāko daļu dūmu un daļiņu. Un vieglas vārīšanas laikā tas samazina jaudu, nodrošinot maigu un klusu nosūkšanu. Pieejams atsevišķiem tvaika nosūcējiem un plīts virsmām.

Lasīt vairāk

Atrodiet indukcijas plīts virsmu

Atklājiet mūsu plašo indukcijas plīts virsmu klāstu un atrodiet savai virtuvei vispiemērotāko.

Apskatiet indukcijas plītis

Plīts virsmu iegādes ceļvedis

Pirms iegādes uzziniet visu, kas jums jāzina par plīts virsmām - sākot ar veidu un beidzot ar izmēru un drošības apsvērumiem.

Lasiet iegādes ceļvedi

 
Nosūtīt draugam

Nosūtīt arī citiem draugiem

Apskatīt e-pasta ziņojumu Sveiki! Iespējams, ka tas jūs varētu interesēt

Aizvērt