SteamSystem veļas mašīna


Izmantojiet tvaika spēku, lai ātri un saudzīgi atsvaidzinātu un izgludinātu savas mīļākās drēbes bez mazgāšanas. Svaiga pieeja veļas mazgāšnai!

Profesionāla pieredze


Mēs, Elextrolux, jau vairāk kā 90 gadus izgatavojam ierīces Eiropas labākajām profesionālajām veļas mazgātavām. Viņi izmanto tvaiku, lai jūsu mīļākās drēbes izskatītos kā jaunas, ar Electrolux ”SteamSystem” veļas mašīnu mēs šo uzlaboto tīrīšanas tehnoloģiju ienesam jūsu mājās.

Izmantojiet tvaiku, lai atsvaidzinātu un izgludinātu drēbes: Tvaika programma izlīdzina krokas un atsvaidzina jūsu drēbes. Pēc īsa brīža jūsu drēbes ir svaigas un gatavas vilkšanai, turklāt tās kļūst daudz vieglāk gludināt.

”TimeManager®” funkcija: Pārliecinieties, ka veļas mazgāšana neizjauc jūsu ieceres. Ar ”TimeManager®” jūsu drēbes būs tīras, kad teiksiet.

MyFavouritePlus” pielāgojamie iestatījumi: ”Šī veļas mašīna apvieno sevī ērto un vienkāršo – tā atceras jūsu visbiežāk lietotos iestatījumus, lai jau nākamreiz tos varētu aktivizēt ar vienu pieskārienu.

Par 20% efektīvāka kā A+++: Šī veļas mašīna izmanto Electrolux profesionālo tehnoloģiju, sasniedzot augstākos ES enerģijas efektivitātes standartus, izmantojot par 20% mazāk elektroenerģijas kā A+++ klases veļas mašīnas.

Woolmark zelta sertifikāts: Woolmark zelta sertifikāts garantē, ka šajā veļasmašīnā var mazgāt vissmalkākos vilnas apģērbus, kas paredzēti mazgāšanai ar rokām.

Svara sensors: Šī veļas mašīna uzlabos jūsu mazgāšans efektivitāti. Tās svara sensors norādīs, cik daudz mazgājamā līdzekļa lietot katrā mazgāšanas ciklā.

 
 
Aizvērt
 
Nosūtīt draugam

Nosūtīt arī citiem draugiem

Apskatīt e-pasta ziņojumu Sveiki! Iespējams, ka tas jūs varētu interesēt

Aizvērt