RealLife® Trauku mašīna

Viss notiek ar RealLife®

Pilnīgas rūpes par traukiem

Šampanietis

Laiks šampanietim

Jo tagad trauku mazgāšanas ierīcei var uzticēt pat vistrauslākās glāzes. Pokāli dzirkstošajam vīnam, sulas glāzes... RealLife® parūpēsies par visu veidu un izmēru glāzēm. Celiet galdā savas vissmalkākās kristāla glāzes iespējami biežāk un priecājieties par to žilbinošo tīrību. RealLife® ne vien gaumīgi iekļausies jebkurā virtuvē, bet būs pavisam nemanāma, jo darbojoties izplata tikai 39 decibelus stipru skaņu.Vienmēr tīri stikla trauki

Īpaša attieksme pret īpašiem traukiem

Mums rūp ikviena glāze, taču īpašajām glāzēm ir vajadzīga īpaša uzmanība, tāpēc mazgāšanas ciklu klāstā ir iekļauts cikls GlassCare 45 °. Šajā RealLife® ciklā glāzes tiek mazgātas 45 ° temperatūrā, noskalotas 60 ° temperatūrā un pēc tam nesteidzīgi atdzesētas. Šādi glāzes ir ne tikai nevainojami nomazgātas, bet arī pasargātas no siltumtrieciena.

RealLife

Drošs

SoftSpikes® gumijas stabilizatori stingri nofiksē stikla traukus, tāpēc jūs droši varat augšējā grozā ievietot dažādas formas glāzes – sākot ar vislielākajām vīna glāzēm un beidzot ar dzirkstošā vīna pokāliem.

SoftGrip sistēma

Drošs

Papildu drošībai SoftGrips klipši cieši notur katru glāzi vietā, lai tā neizkustētos mazgāšanas laikā. Klipšus var izmantot gan augšējā, gan apakšējā grozā atbilstīgi vajadzībām

Satelītspārns

Mirdzošs

RealLife® satelītizsmidzinātājs rotē dinamiski, nodrošinot ūdens piegādi pat visgrūtāk aizsniedzamajām vietām. Tikmēr tradicionālie izsmidzinātāji, rotējot ap savu asi, nemitīgi apskalo traukus tikai vienā leņķī.


Lābākais no Electrolux

RealLife® Trauku mašīna
  • Pilnīga tīrība par visdelikātākajiem traukiem;
  • Par 25% lielāka ietilpība
  • Klusāka kā jebkad - tikai 39 dB
Apskatīt produktu


Dizains, kas apbur

RealLife

Ar plašu vērienu

RealLife® ir par 25% ietilpīgāka nekā vairākums trauku mazgāšanas ierīču, tāpēc tajā var ievietot arī netradicionālas formas traukus. Kādēļ gan apvaldīt savu radošo kulinārijas garu un justies nebrīvam paša virtuvē? Ja jūsu izdomai ir vajadzīgi neparasti rīki, īpaši katli un servēšanas paplātes, nevilcinieties, jo par tīrību gādās RealLife®.


Spīdoša uzvara

RealLife® pilnībā inegrētās trauku mazgājamās mašīnas apvieno unikālu dizainu un jaunākās tehnoloģijas. Tīrīšana, kas ir nav skaļāka par čukstu un trauku drošība mazgāšanas laikā ir panākusi savu. Electrolux RealLife® tika atzinīgi novērtēta prestižajā iF dizaina konkursā, kas norisinās jau kopš 1954. gada. Žūrijas balsojumā piedalījās vairāk nekā 50 atzīti eksperti.

iF logo

Iegādes ceļvedis

Viegli saprotama informācija katram, kas nav drošs par pareizās trauku mazgājamās mašīnas izvēli.

 

Iepazīties ar ceļvedi

Tīrība šauros apstākļos

Mūsu šauro veļas mašīnu klāsts, kas iekļaujas 45 cm nišā, nodrošinās tik par augstus mazgāšanas standartus.

Aplūkot sortimentu

Ērtāka gatavošana

Indukcijas plītis nodrošina ātru, precīzu karstuma vadību un piedod jūsu virtuvei mūsdienīgu pieskaņu.

Vairāk par indukciju

 
Nosūtīt draugam

Nosūtīt arī citiem draugiem

Apskatīt e-pasta ziņojumu Sveiki! Iespējams, ka tas jūs varētu interesēt

Aizvērt