Kompakto ierīču klāsts

Kompaktas veļas mazgājamās mašīnas, veļas mazgājamās mašīnas ar žāvētāju un veļas mazgājamās mašīnas ar augšējo ielādi

Kompakta veļas mazgājamā mašīna vannas istabā

Mīliet savu stilu, mīliet savu telpu

Maksimāli izmantojiet savu dzīvojamo telpu un izbaudiet lieliskas veļas aprūpes priekšrocības, izmantojot Electrolux kompaktās ierīces. Izvēlieties kādu no veļas mazgājamajām mašīnām ar priekšas un augšējo ielādi, vai arī veļas mazgājamās mašīnas ar žāvētāju. Ietaupiet līdz 50% vietas, izmantojot ergonomiskās un ērtas ierīces, kas novietojamas vietās, kur tradicionālie risinājumi neder.


Teicamas rūpes par apģērbu

Lai rūpētos par apģērbu, nav nepieciešama sava ķīmiskā tīrītava. Jūs varat izbaudīt teicamus mazgāšanas un žāvēšanas rezultātus katru dienu ar Electrolux ierīcēm. Iegūstiet augstākās klases aprūpi, ko garantē Woolmark sertifikāts, ietaupot savus līdzekļus un telpu.


Kompakta veļas mazgājamā mašīna ar roku uz oranžām biksēm

Kompaktas veļas mazgājamās mašīnas

Mūsu kompaktās veļas mazgājamās mašīnas, kas ir 34, 38 un 45 cm dziļas, ir teicami piemērotas šaurām telpām. Ietaupot līdz 43% vietas, šīs mašīnas nodrošina nevainojamu veļas aprūpes kvalitāti. Jūs varat mazgāt no 4 līdz 7 kg veļas - pat vilnas izstrādājumus, kas piemēroti mazgāšanai tikai ar rokām. Ar funkciju TimeManager varat izvēlēties sev vēlamu cikla laiku. Savukārt ar atlikto startu varat noteikt, kad mazgāšanas cikls sāksies.

Atklājiet kompaktas veļas mazgājamās mašīnas

Veļas mašīnas-žāvētāji

Mazgājiet un žāvējiet jūsu pašas smalkākās drēbes, ietaupot 50% vietas. Jūs varat izmazgāt līdz 9 kg (36 krekli) veļas. Electrolux veļas mašīna ar žāvētāju ir vienīgā tirgū pieejamā veļas mazgājamā mašīna ar žāvētāju, kam piešķirts Woolmark zilais marķējums. Turklāt, izmantojot tvaika programmu, jūs varat ātri un ērti atsvaidzināt apģērbu, kas sasmacis vai piesūcies ar kādu nepatīkamu aromātu.
Atklājiet veļas mazgājamās mašīnas-žāvētājus
Veļas mazgājamā mašīna-žāvētājs ar roku uz zila džempera

Veļas mazgājamā mašīna ar augšējo ielādi veļas mazgāšanas telpā

Veļas mazgājamās mašīnas ar augšējo ielādi

Ietaupiet līdz 33% vairāk vietas, izmantojot veļas mazgājamo mašīnu ar augšējo ielādi. Tajā var ievietot 7 kg veļas, mazgājot līdz 28 krekliem vienā reizē. Electrolux veļas mazgājamā mašīna ar augšējo ielādi ērti novietoajama gan aiz vannas istabas durvīm, gan šauros koridoros. Woolmark zilais sertifikāts garantē izcilu aprūpi pat tiem vilnas izstrādājumiem, kas piemēroti mazgāšanai tikai ar rokām. Izmantojot ērto tvaika programmu, varat atsvaidzināt savas drēbes, pēc ilgas glabāšanas vai saviesīga pasākuma.

Atklājiet veļas mazgājamās mašīnas ar augšējo ielādi


Saistītie raksti

Rūpes par vilnu

Atklājiet mūsu ieteikumus par to, kā saglabāt jūsu mīļākos vilnas apģērbus siltus, spožus un pūkainus gadu pēc gada.

Rūpējieties par saviem vilnas apģērbiem

Rūpes par zīdu

Mūsu ieteikumi par to, kā saglabāt jūsu pašu smalkāko zīda apģērbu krāsu, spīdumu un formu.

Aizsargājiet savu zīdu

Kompakta mūsdienīga dzīve

Mūsu dzīves telpas formai un stilam attīstoties, kompaktas ierīces piedāvā elegantus risinājumus veļas mazgāšanai.

Uzziniet vairāk

 
Nosūtīt draugam

Nosūtīt arī citiem draugiem

Apskatīt e-pasta ziņojumu Sveiki! Iespējams, ka tas jūs varētu interesēt

Aizvērt