Electrolux tvaika nosūcēji

Salas tipa tvaika nosūcējs virs salas tipa indukcijas plīts

Izveidojiet pavisam jaunu virtuvi

Tvaika nosūcēji ir svarīga katras virtuves sastāvdaļa. Tiem ir būtiska loma svaiga gaisa un tīrības uzturēšanā, ļaujot jums ar prieku radīt gardas maltītes. Un pareiza stila gadījumā tie var palīdzēt jums panākt tieši tādu virtuves dizainu, kas jums patīk. Neatkarīgi no tā, vai tvaika nosūcējs paredzēts kā telpas fokusa punkts virs salas tipa plīts virsmas, vai arī tas ir nemanāmi iebūvēts, Electrolux piedāvā plašu tvaika nosūcēju izvēli, tādēļ atrast sev piemērotu stilu ir vienkārši.

Aplūkojiet Electrolux tvaika nosūcējus


Jaunumi tvaika nosūcēju pasaulē

Tvaika nosūkšana, kas pielāgojas ēdiena gatavošanai

Ar Hob2Hood Connect jūs saņemat tieši tādu tvaika nosūkšanu, kāda jums nepieciešama un kad jums tā nepieciešama. Tvaika nosūcējs ieslēdzas automātiski, kad jūs lietojat plīts virsmu, un noregulē nosūkšanas ātrumu atbilstoši ēdiena gatavošanai. Apcepot vai vienkārši cepot ēdienu, tas pastiprina jaudu, lai likvidētu lielāko daļu dūmu un daļiņu. Un vārīšanas laikā tas samazina jaudu, nodrošinot maigu un klusu nosūkšanu. Hob2Hood funkcija, kas pieejama dažiem tvaika nosūcējiem un plīts virsmām, piedāvā nevainojamu kombināciju svaigai virtuvei bez smakām.

Uzziniet vairāk par Hob2Hood
Plīts virsma un tvaika nosūcējs, kas savienoti ar Hob2Hood funkciju


Populāri tvaika nosūcēju stili


Palīdzīga informācija

Kā izvēlēties pareizo tvaika nosūcēju

Izvēloties tvaika nosūcēju, būtu labi zināt par dažādiem stiliem, kas pieejami, un kā tie darbojas. Lai uzzinātu to visu un vēl vairāk, piemēram, kā aprēķināt tvaika nosūkšanas jaudu, kas nepieciešama jūsu izmēra virtuvei, aplūkojiet mūsu iegādes ceļvedi.

Lasiet tvaika nosūcēja iegādes ceļvedi
Stikla un nerūsējošā tērauda dūmvada tipa tvaika nosūcējs virs katliņa uz indukcijas plīts

Teicamas veiktspējas tvaika nosūcēja ogles filtrs

Kā uzturēt savu virtuvi svaigu

Tvaika nosūcēju tauku filtri atsvaidzina jūsu virtuvi, uztverot tauku un ēdiena daļiņas, tādējādi ļaujot vieglāk tīrīt virsmas un paildzinot tvaika nosūcēja darbmūžu. Tvaika nosūcēji, kas recirkulē gaisu jūsu virtuvē, lieto ogles filtrus, lai attīrītu gaisu, likvidējot un neitralizējot smakas gatavošanas laikā. Daži tvaika nosūcēji izmanto filtrus, kurus var tīrīt un lietot atkārtoti. Citi aprīkoti ar vienreizējās lietošanas filtriem, kas jānomaina.


Cik energoefektīvs ir tvaika nosūcējs?

Tagad ir viegli izprast tvaika nosūcēju efektivitāti un ietaupīt enerģiju. Jaunais marķējums uzrāda katra modeļa energoefektivitātes klasi un nosūkšanas veiktspēju. Šis marķējums no F līdz A+ norāda enerģijas patēriņu, trauku filtrēšanu, apgaismojumu un hidrodinamikas efektivitāti gadā, kā arī trokšņa līmeni, kas rodas pie maksimālā ātruma. Atrodiet savai virtuvei visefektīvāko tvaika nosūcēju un ietaupiet elektroenerģijai patērēto naudu jau tagad. Electrolux jūsu izvēlei piedāvā pilnu A enerģijas klases tvaika nosūcēju klāstu.

Lasiet vairāk par enerģijas marķējumu
Electrolux tvaika nosūcējs atvērta plānojuma virtuvē, aiz kuras redzama ainava


Uzziniet vairāk

Tvaika nosūcēju rokasgrāmata

Mūsu visaptverošā rokasgrāmata PDF formātā sniedz informāciju par visu, kas jums jāzina, sākot ar uzstādīšanu un beidzot ar to, kā aprēķināt nepieciešamo tvaika nosūkšanu.

Lasīt PDF formātā (ENG)

Tvaika nosūcēju iegādes ceļvedis

Vienkārši paskaidrojumi par gaisa cirkulāciju, tvaika nosūcēju stiliem un citām noderīgām lietām, kas jāņem vērā pirms iegādes.

Lasiet iegādes ceļvedi

 
Nosūtīt draugam

Nosūtīt arī citiem draugiem

Apskatīt e-pasta ziņojumu Sveiki! Iespējams, ka tas jūs varētu interesēt

Aizvērt