Electrolux tvaika cepeškrāsnis

Lieliskas garšas panākšana nekad nav bijusi tik vienkārša

Vienkārši pievienojiet tvaiku

Kādēļ lai jūs izvēlētos cepeškrāsni ar tvaiku?

Jo, izmantojot to, gards ēdiens būs vēl garšīgāks. Jūs saņemat visu, ko piedāvā parastā cepeškrāsns, kā arī tvaika sniegtās papildu priekšrocības. Neatkarīgi no tā, vai jūs cepat gaļu vai maizi, vienkārši pievienojiet nedaudz tvaika, lai ēdiens būtu kraukšķīgs no ārpuses un gards iekšpusē. Cepeškrāsns ar tvaiku plusi:

  • Gardākas maltītes
  • Veselīgāks ēdiens
  • Vienkārša lietošana

Gatavošanas ar tvaiku jūsu virtuvē

Labākās cepeškrāsnis ļauj pagatavot gardus ēdienus bez piepūles. Electrolux tvaika cepeškrāsnis piedāvā iespēju tradicionālajam gatavošanas procesam pievienot tvaiku. Gatavošanas laikā tvaiks harmoniski strādā ar tradicionālo karstumu, lai uzlabotu garšu un tekstūru. Tādējādi jūs turpināsiet gatavot visas savas iecienītākās receptes, taču gaļa būs mīkstāka un maize sacelsies augstāk.Sāciet gatavot ar tvaiku

Kūka, kas cepta ar tvaiku (pa labi) un bez tvaika (pa kreisi)

Iegūstiet labāku maizi, cepot ar tvaiku

Tvaiks dara brīnumus arī miltu izstrādājumu pagatavošanā. Izmantojot tvaiku, jūsu maize labāk saceļas, tai ir kraukšķīgāka garoza, un mīkstāka iekšpuse. Jūs varat uzreiz pamanīt,  kā atšķiras maizes klaips, kas izcepts ar tvaiku, pa labi, un maizes klaips, kas izcepts tradicionālā karstumā, pa kreisi. Nenoliedzama atšķirība, ko var saredzēt un sagaršot.


Kā vislabāk pagatavot liellopu gaļas cepeti

Cepeša pagatavošanā tvaiks var paveikt īstus brīnumus. Papildus mitrums saglabā gaļu mīkstu, kamēr augstā temperatūra rada brūnu garoziņu. Rezultāts -  mīksta, sulīga gaļa ar kraukšķīgi brūnu ādiņu  - liek mutē saskriet siekalām. Šādi varat pagatavot arī visas vai jēra gaļas cepeti.

Maiga liellopu gaļa ar rozmarīnu un ķiplokiem


Kura tvaika cepeškrāsns ir labākā?

Atrast sev piemērotāko Electrolux tvaika cepeškrāsni ir vienkārši. CombiSteam ir lieliska gaļas un miltu izstrādājumu cepšanai. Ar CombiSteam Deluxe var savienot tradicionālo karstumu un uzlabotās tvaika funkcijas, lai panāktu nepārspējamu garšu daudzveidību. CombiSteam Pro, ir mūsu labākā cepeškrāns, nodrošinot visas CombiSteam Deluxe funkcijas kombinācijā ar Sous Vide.

CombiSteam

  • Vienkāršs veids, kā pievienot tvaiku, gatavojot ēdienu ikdienā
  • Ideāli piemērota cepšanai
Aplūkojiet CombiSteam

CombiSteam Deluxe

  • Vēl vairkāk iespēju gatavot ar tvaiku
  • Tvaiks visiem ēdiena veidiem
Aplūkojiet CombiSteam Deluxe

CombiSteam Pro

  • Mūsu labākā tvaika cepeškrāsns
  • Sous vide funkcija ļauj vienkārši radīt satriecoši garšīgu ēdienu
Aplūkojiet CombiSteam Pro

Kā lietot sous vide

Sous vide tiek piemērota vakuuma tehnoloģija, kas ļauj saglabāt visus ēdiena garšu. Izmantojot CombiSteam Pro cepeškrāsni, sous vide vairs nav piemērota tika profesionāliem pavāriem. Vienkārši ievietojot vakuuma maisiņā un līdz gardai maltītei būs atlikuši tikai 4 soļi:

1. Notīriet, sagrieziet produktus un pievienojiet tiem garšvielas.
2. Noslēdziet produktus vakuumā ar sous vide vakuuma atvilktni 
3. Ievietojiet maisiņu CombiSteam Pro cepeškrāsnī un izvēlieties sous vide funkciju
4. Pasniedziet maigu, intensīva aromāta un garšas sensāciju.


Lieliskas garšas noslēpums jūsu plaukstā

Lejupielādējiet bezmaksas Let's Taste lietotni iOS unAndroid  operētājsistēmām, lai atklātu, kā tvaiks var pārveidot jūsu gatavošanas rezultātus. Pateicoties viegli izpildāmām receptēm un konvertētājam, kas paredzēts jau esošajām receptēm, šī lietotne ļauj pavisam vienkārši pagatavot satriecoši gardu ēdienu. Vai tas būtu maigs pīles cepetis vai brīnišķīgi mīksta maize, gatavot ar tvaiku ir vēl vienkāršāk, izmantojot Let's Taste.


Man ļoti patīk gatavošana ar tvaiku, jo ēdiens patiešām ir maigs.

Chef Jeremy Pang, London


Vairāk Electrolux ieteikumu gatavošanai ar tvaiku


CombiSteam Pro

Izbaudiet fantastisku garšu un labāko tvaika cepeškrāsni.Trīs gatavošanas metodes - karstums, tvaiks un kombinētais veids - sniedz izvēles brīvību, lai pagatavotu satriecošus ēdienus.

Atklājiet CombiSteam Pro

Cepeškrāsns iegādes ceļvedis

Izvēlieties sev piemērotāko cepeškrāsni, izmantojot mūsu iegādes ceļvedi. Tā satur noderīgu, viegli izprotamu informāciju par tvaiku, tilpumu, cepeškrāšņu veidiem u.c.

Lasiet iegādes ceļvedi

Daudzfunkciju PlusSteam

Izbaudiet lielisku veiktspēju un piedodiet nedaudz tvaika savām iecienītākajām maltītēm.

 

Skatiet cepeškrāsnis

 
Nosūtīt draugam

Nosūtīt arī citiem draugiem

Apskatīt e-pasta ziņojumu Sveiki! Iespējams, ka tas jūs varētu interesēt

Aizvērt