Atklājiet jaunu 


Atklājiet kulinārijas noslēpumus ar Electrolux CombiSteam SousVide cepeškrāsni un SousVide vakuuma atvilktni.


Garšas pasauli

 

Pastipriniet garšu, izmantojot SousVide vakuuma atvilktni. Noslēdziet produktus vakuuma maisiņā un ievietojiet to CombiSteam SousVide cepeškrāsnī. Gatavojiet zemā temperatūrā, lai saglabātu produktu tekstūru un dabīgo sulo. Iepazīstiet jaunu garšas pieredzi ar pilnu ar intesīvām emocijām.

Ieraudzīt iespējas

CombiSteam SousVide krāsns paver jaunas kulinārijas iespējas , atklājot jums noslēpumus, kurus līdz šim izmantojuši tikai šefpavāri. Ar tvaiku pagatavotie produkti saglabā daudz vairāk dabīgo vitamīnu un uzturvielu, padarot jūsu uzturu veselīgāku.

Vakuuma tehnoloģija ļauj sagatavot produktus iepriekš, un noglabāt uz ilgāku laiku, lai nepieciešamības gadījumā servētu. Vakuums neļauj produktiem sabojāties vai sažūt. Turklāt pēc gatavošanas jūsu cepeškrāsns būs pilnīgi tīra, tā kā tauki un produktu sula būs palikusi vakuuma iepakojumā. Pēc lietošanas vienkārši izmetiet maisiņu.

 

Labākie restorāni pasaulē

 

Kādreiz esat prātojuši, kā restorāni pagatavo tik maigu un sulīgu gaļu? Viņu kvalitātes pamatā ir Sous vide tehnoloģija.

Electrolux ir sadarbojies ar profesionāliem pavāriem jau vairāk nekā 90 gadus . Gandrīz puse no visiem Michelin zvaigžņu restorāniem Eiropā izmanto Electrolux ierīces. Mūsu iekārtas tiek testētas visprasīgākajās pasaules virtuvēs, visas sūri iegūtās zināšanas esam ieguldījuši jaunajās Electrolux tvaika cepeškrāsnīs.

Četri soļi līdz pilnībai

1. Pagatavot
Notīrīt, sagrieziet un pievienojiet produktiem garšvielas
2. Noslēgt
Noslēdziet vakuuma maisiņā ar Electrolux vakuuma atvilktni
3. Tvaiks
Ievietojiet CombiSteam cepeškrāsnī un izvēlieties SousVide funkciju
4. Pārsteidziet
Esiet gatavi garšu ceļojumam, ko nebūsiet pieredzējis 

Gatavot ar tvaiku

Vai izmantojat ceturtdaļu, pusi vai pilnu tvaiku, sous vide vai tradicionālo gatavošanu, CombiSteam SousVide cepeškrāsns sniedz jums neierobežotas izvēles iespējas, lai pagatavotu fantastiski gardu ēdienu. Aprīkota ar elegantu LED skārienekrānu, noderīgām funkcijām kā termozonde un plašas cepešpannas, šī cepeškrāsns ir moderna, praktiska un eleganta. 

 
 
Aizvērt
 
Nosūtīt draugam

Nosūtīt arī citiem draugiem

Apskatīt e-pasta ziņojumu Sveiki! Iespējams, ka tas jūs varētu interesēt

Aizvērt