Veļas kopšana

Electrolux piedāvā plašu veļas mazgājamo mašīnu klāstu. Katra to funkcija ir veidota, sadarbojoties ar jomas profesionāļiem un gala patērētāju, lai radītu kvalitatīvākās un pieprasītākās ierīces tirgū.

 • Efektīvs un draudzīgs videi

  Iegūstiet labāko - svaigas un izgludinātas drēbes ar SteamSystem tehnoloģiju. Savukārt EcoCare veļas žāvētājs izžāvēs tās, izmantojot par 50 % mazāk elektroenerģijas.

  Atklājiet Inspiration Sēriju
 • Sieviete, kurai mugurā ir tā pati zilā zīda kleita

  Jūsu smalkākā veļa ir drošās rokās

  Jaunā UltraCareTM Eco veļas mazgājamā mašīna piemērota apģērbam arī tad, ja tas paredzēts mazgāšanai tikai ar rokām. Tādēļ jūs varat uzturēt savu mīļāko apģērbu izskatu jaunu daudz ilgāk.

  Uzziniet vairāk
 • Sieviete, kurai mugurā ir tas pats pūkainais, sārtais džemperis

  Žāvējiet to, ko vēlaties

  Uzticiet savu apģērbu DelicateCare žāvētājam, pat ja tās ir tikai ar rokām mazgājama vilna vai zīds.

  Uzziniet vairāk
 • 	Kompaktu veļas mazgājamo mašīnu, veļas mazgājamo mašīnu ar augšējo ielādi un veļas mazgājamo mašīnu ar žāvētāju izkārtojums. Compact Collection ierīču klāsts.

  Mīliet savu stilu, mīliet savu telpu

  Compact Collection izstrādājumu klāsts piedāvā veļas mazgāšanas risinājumu, kas efektīvi izmanto dzīves telpu.  Sortimentā ietilpst kompaktās veļas mazgājamās mašīnas un "divi vienā" veļas mazgājamām mašīnām ar žāvētāju. Ietaupiet par 50% vairāk vietas, gūstot tik pat labu rezultātu, kā izmantojot standarta izmēra ierīces.

  Uzziniet vairāk
Electrolux 10 kg

Līdz pat 10 kg

Rūpes par veļas ietilpināšanu ir pagatnē ar mūsu 10 kg veļas mašīnu no Electrolux

Iepirkšanās palīgs

Uzziniet, kā vislabāk iekārtot virtuvi un tieši kas jums ir nepieciešams.

Mašīnas, kas rūpējas, nevis tikai mazgā

Mašīnas, kas rūpējas, nevis tikai mazgā

Electrolux veļas mazgājamās mašīnas apvieno ekonomisku darbību, lielisku veiktspēju un saudzīgo kopšanu, lai jūsu apģērbs izskatītos jauns ilgāk.

 

Uzzināt vēl

Saudzīgs un atsvaidzinošs tvaiks

Profesionālās veļas mazgātavās izmanto tvaiku, lai gludinātu ieloces un atsvaidzinātu apģērbu, kā arī taupītu enerģiju veļas žāvēšanai — tagad tāda iespēja ir arī jums.

Iepazīstiet SteamSystem

Efektīva veļas žāvēšana

EcoCare veļas žāvētājs ir viena no efektīvākajām iekārtām, kas veidota, lai jūs varētu ietaupīt naudu par elektrības rēķinem un būtu draudzīgāki videi. Tagad arī vilnas izstrādājumiem.

Iepazīstiet EcoCare
Sārtas, pūkainas vilnas tekstūras tuvplāns

Vilnas apģērbu kopšana

Iepazīstieties ar mūsu ieteikumiem par to, kā rūpēties par vilnas izstrādājumiem.  Vilnas izstrādājumi, kurus var mazgāt tikai ar rokām, prasa īpašas rūpes.

Atklājiet vilnas izstrādājumu aprūpi
Viļņaina, zila zīda tekstūras tuvplāns

Zīda apģērbu kopšana

Ievērojiet mūsu zīda apģērba kopšanas ieteikumus, lai saglabātu auduma krāsu un tekstūru. Viss nepieciešamais, lai zīda apģērbs izskatītos jauns ilgāk.

Atklājiet zīda izstrādājumu aprūpi