Atbalsts

Trauku mazgājamās mašīnas

Mūsdienās visefektīvākās trauku mazgājamās mašīnas patērē 12 litrus ūdens – tas ir par 37% mazāk nekā pirms 10 gadiem. Trauku mazgājamās mašīnas var samazināt ūdens patēriņu par 80%, salīdzinot ar trauku mazgāšanu ar rokām vidusmēra mājsaimniecībā.

Sāls lietošana
Pielāgojiet sāls devu vietējam ūdens cietības līmenim. Kāpēc tas ir svarīgi? Tāpēc ka, lai jūsu trauku mazgājamā mašīna mazgātu nevainojami tīri, nepieciešams noteikts ūdens cietības līmenis.

Automātiskā programma
Jums nav jāizlemj, kura programma ir vispiemērotākā traukiem, jo trauku mazgājamā mašīna to izlems jūsu vietā. Trauku mazgājamā mašīna koriģēs laiku, temperatūru, ūdens daudzumu un patērēto enerģiju atbilstoši trauku daudzumam un netīrības pakāpei, lai trauki tiktu nomazgāti pēc iespējas efektīvāk. Temperatūras svārstības no 45 °C līdz 70 °C ir piemērotas stikla traukiem un pannām.

Faziloģika
Izmantojot faziloģiku, trauku mazgājamā mašīna var noteikt, kāda veida trauki ievietoti. Attiecīgi tiek pielāgots mazgāšanas ilgums un patērētā ūdens daudzums, lai izmantotu tikai nepieciešamo ūdens daudzumu. Tādēļ varat būt drošs, ka trauku mazgājamā mašīna attiecīgi pielāgosies neatkarīgi no tā, vai ievietosies maksimālo trauku daudzumu vai tikai nedaudz trauku.

Izslēdziet trauku mazgājamo mašīnu, kad to nelietojat. Gaidīšanas režīmā ierīce nevajadzīgi patērē elektroenerģiju.

 
Nosūtīt draugam

Nosūtīt arī citiem draugiem

Apskatīt e-pasta ziņojumu Sveiki! Iespējams, ka tas jūs varētu interesēt

Aizvērt