Ierīces dati

Ar PURED9 veikspējas komplektu pietiks, lai aptuveni gadu jums būtu viss nepieciešamais, lai jūsu putekļsūcējs sniegtu vislabākos tīrīšanas rezultātus. Komplektā ietilpst 4 s-bag® Ultra Long Performance jeb īpaši ilgas darbības putekļu maisiņi, kuriem ir par 80% ilgāks darbmūžš un divreiz lielāka sūkšanas jauda kā parastajam papīra maisiņam. Maisiņš ir optimizēts izmantošabai PURED9 putekļsūcējos, sasniedzot augstu filtrācijas pakāpi ar izcilu gaisa plūsmu un optimālu kapacitāti - maisiņam ir 5l ietilpība. Maisiņš ir apstiprināts neatkarīgajā testa institūtā TÜV Rheinland Group. s-bag® maisiņš ir aprīkots ar Powerflow™ jeb inovatīvu sānu locījumu, kas sniedz lielāku kapacitāti kā parastam plākanam maisiņam un tas ir fleksibls un ērti ievietojams putekļu maisiņa nodalījumā. Putekļu maisiņš kopā ar jauno putekļu maisiņa turētāju, ar ko ir aprīkoti PURED9 putekļsūcēji, arī dod iespēju, izvairīties no jebkāda kontakta ar putekļiem, pateicoties inovatīvajai putekļu maisiņa automātiskās noslēgšanas un izmešanas funkcijai.
Lasīt vairāk

Priekšrocības

Electrolux - Komplekts - ESKD9

Hygiene s-filter™ higiēniskais filtrs

Komplektā ietilpst Hygiene s-filter™ higiēniskais filtrs, kas uztver pat vissīkākās daļiņas kā putekšņi, pelējuma sporas, putekļu ērcīšu izkārnījumi un citus alergēnus.

Electrolux - Komplekts - ESKD9

s-fresh™

Komplektā ietilpst arī s-fresh™ aromāta granulas, pateicoties kuram, tīrīšanas laikā telpā tiek izplatīts tīrs un patīkams citrusu aromāts.

Electrolux - Komplekts - ESKD9

Motora filtrs

Bez tam veikspējas komplektā ietilpst motora filtrs, kas pasargā no putekļu daļiņu nonākšanas putekļsūcēja motorā, tādējādi pagarinot jūsu putekļsūcēja darbmūžu.

Electrolux - Komplekts - ESKD9

Komplekta sastāvā:

4 gab. s-bag® Ultra Long Performance putekļu maisiņi, 1 gab. s-filter® Hygiene filtrs, 4 gab. s-fresh™ Citrus Burst aromāta paciņas un 1 gab motora filtrs

Rakstīt atsauksmi

Esiet sveicināti! Šī ir jūsu telpa. Pastāstiet, ko jūs domājat. Mēs aicinām jūs dalīties un būt uzklausītam.

Sniedziet atsauksmi kā viesis zemāk vai un atstājiet atsauksmi

{{ props.errorNickname }}

Vārds parādīsies klāt pie Jūsu atsauksmes. Lūdzam neizmantot pilnu vārdu uzvārdu, pretējā gadijumā atsauksme netiks publicēta.

Mums nepieciešama jūsu e-pasta adrese, lai apstiprinātu jūsu atsauksmi

{{ props.errorEmoji }}

Visnoderīgākās klientu atsauksmes satur informāciju par ierīces kvalitāti, dizainu un vērtību. Lai iesniegtu informāciju saistībā par saņemto pakalpojumu servicuprodukta atgriezenisko saiti saistībā ar pakalpojumu, nosūtīšanu vai uzstādīšanu, lūdzu, sazinieties ar klientu apkalpošanas dienestu. Atsauksmes tiek novērtētas pirms publicētas šajā vietnē, balstoties uz izstrādātajām vadlīnijām. Sīkāku informāciju lūdzu skatīt šeit.

Jums jāpiekrīt noteikumiem un nosacījumiem

Attēls virs virtuves

Citi produkti

Electrolux - Komplekts - KIT15
Komplekts
  • Alerģijas komplekts sīku netīrumu efektīvai savākšanai.
  • Delikātu virsmu uzgalis
  • Spraugu uzgalis
  • BedPro™ MINI

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi.

Reģistrējiet ierīci
skats uz pludmali, klintīm un elpu aizraujošiem viļņiem