LKI64020AX

Elektriskā plīts 500.sērijas

Ierīces dati
hidden
Nav noliktavā
hidden
Uzraudzīt produktu
Produkta klaseplīts
Uzstādīšanabrīvstāvoša
Virsmas tipsIndukcijas virsma
Karsēšanas funkcijasVentilators + riņķa sildelements
Cepeškrāsns gatavošanas režīmiventilators + apakšējā karsēšana, ventilators+augš.karsēšana (bez apgaism.), grils + augšējā karsēšana, grils+augšējā karsēšana+ventilators, riņķveida sildelements + apakšējā karsēšana + ventilators, riņķveida sildelements + ventilators, augšas+apakšas kars.
Meat probe - Top OvenNo
Energoefektivitātes klaseA
Elektrības patēriņš, kWh/ciklā0.95
Ierīces dati
60cm, A, nerūs.tēr., 4 zonu indukc.virsma ar skārienvadību, Hob²Hood, 73l el.cepeškrāsns ar konvekciju, 7 karsēšanas režīmi, SET taimeris, AirFry, TR1LV
Electrolux - Elektriskā plīts - LKI64020AX
Ātrs, drošs un tīrīgs gatavošanas veids

Indukcijas tehnoloģija atjautīgi mērķē uz vietu, kuru karsējat, atstājot citas zonas vēsas un drošas. Plīts acumirklī reaģē uz temperatūras izmaiņām, padarot ēdiena gatavošanu efektīvāku, bet stikla virsma nozīmē, ka tīrīšana ir vienkārša.

Electrolux - Elektriskā plīts - LKI64020AX
Jums piemērotākā plīts — vienkārša, ātra un droša

Indukcijas plīts virsmas tehnoloģija nozīmē, ka karstums tiek nodrošināts ātri un precīzi, kamēr apkārtējās zonas paliek vēsas un drošas. Tā arī acumirklī reaģē uz temperatūras izmaiņām. Līdzena virsma padara to viegli tīrāmu.

Electrolux - Elektriskā plīts - LKI64020AX
Kraukšķīgs, veselīgāks ēdiens ar AirFry

Izbaudiet kraukšķīgus kartupeļus frī vai dārzeņus ar mazāk eļļas, izmantojot jūsu plītī iekļauto īpaši veidoto Air Fry iestatījumu un paplāti. Perforētā paplāte ļauj karstajam gaisam nepārtraukti cirkulēt cepeškrāsnī, lai katru reizi ēdiens izdotos ar kraukšķīgu garoziņu.

Electrolux - Elektriskā plīts - LKI64020AX
Gatavošana vairākos līmeņos. Gatavojiet vienlaikus vairāk

Izmantojot gatavošanu vairākos līmeņos, papildus sildriņķis nodrošina, ka ēdieni tiks gatavoti vienmērīgi divās paplātēs vienlaikus.

Electrolux - Elektriskā plīts - LKI64020AX
Precīzi iestatījumi ar taimera LED displeju

Ar mūsu taimera LED displeju ir viegli sekot līdzi ēdiena gatavošanas procesam. Ērti iestatiet precīzu gatavošanas laiku un pārraugiet ēdienu, kamēr tas gatavojas. Tas dod pilnīgu kontroli pār cepeškrāsni, lai jūs varētu atraisīt savu kulināro daiļradi.

Electrolux - Elektriskā plīts - LKI64020AX
Tieša skārienjutīga vadība katrai zonai

Vienkārši pielāgojiet plīts virsmas temperatūras iestatījumus, izmantojot tiešas piekļuves skārienjūtīgus vadības taustiņus. Katrai gatavošanas zonai ir individuāla jaudas regulēšana, lai skaidri redzētu un vienkārši mainītu karstuma iestatījumus. Un, tā kā virsma ir viengabalaina un gluda, to ir viegli notīrīt.

woman on couch with mobile phone
Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides