Ierīces dati

50cm, A, balta, 4 gāzes degļu virsma ar el.aizdedzi un gāzes kontroli, 55l gāzes cepeškrāsns, 2 karsēšanas režīmi, meh.taimeris ar skaņas signālu, stikla vāks

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Electrolux - Gāzes plīts - LKG500004W

Ātri reaģējoša un vienkārši lietojama gāzes virsma.

Pagatavo gardas maltītes, izmantojot gāzes plīts virsmu. Ēdiena gatavošana uz gāzes ir viegli kontrolējama, ātri reaģējoša un vienkārši lietojama, atvieglojot mērces sabiezināšanu vai steiku strauju apcepšanu. Lai jūs varētu gatavot pārliecināti un izbaudīt gāzes spēku.

Aizdedzini. Apcep. Pasniedz. Ātra gatavošana uz gāzes

Sagaidiet ātrus rezultātus, gatavojot uz brīvi stāvošās plīts gāzes virsmas. Gāze sniedz jaudīgu, pielāgojamu karstumu. Tāpēc gatavošanu katlā vai pannā iespējams uzsākt, tiklīdz liesma ir aizdedzināta. Mazāks gaidīšanas laiks, dodot iespēju vairāk koncentrēties uz garšas niansēm.

Electrolux - Gāzes plīts - LKG500004W

Garšīgi ēdieni, pagatavoti cepeškrāsnī ar grilu

Izbaudiet elastīgu pieeju gatavošanā, izmantojot mūsu gāzes cepeškrāsni ar elektrisko grilu. Tas ļauj pagatavot ēdienus, kas nebūtu iespējami parastā gāzes cepeškrāsnī. Atraisiet savu daiļradi un pagatavojiet zeltaini brūnus sacepumus, kraukšķīgu lazanju vai drumstalas garnējumam.

Melna emalja — izturīga un viegli tīrāma

Melnā emalja ir optimāls cepeškrāsns tilpnes materiāls. Izturīga un viegli tīrāma, tā veicina gatavošanas procesu.

Stikla durvis, kuras var vienkārši uzturēt tīras

Stikls, kas ir cepeškrāsns durvīs, ir vienkārši tīrāms. Durvis un stikla paneļus iesējams pilnībā noņemt un veikli notīrīt.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone