EIS7548

Indukcijas virsma 700. sērija ar SenseFry , plānā virsma (SLIM-FIT) 68 cm

Ierīces dati
hidden
Noliktavā
hidden
Pievienot grozam

Mūsu energoefektīvākās plīts virsmas – ietaupa enerģiju gatavošanas laikā

Mūsu Sense sērijas indukcijas plīts virsmas palīdz samazināt/izmantot enerģiju, kas nepieciešama, lai nodrošinātu precīzu gatavošanas temperatūru un vienmēr izcilus rezultātus.

EcoLine
Platums (mm) 710
Gatavošanas zonas 4
Zona lieliem traukiem (Flex zona)Ir
Ēdiena pagatavošanas palīdzības sensoriIr
Cepšanas sensors
Cepšanas sensors
FlexiBridge
FlexiBridge
Hob2Hood®
Hob2Hood®
Individuāli zonu taimeri
Individuāli zonu taimeri
Ierīces dati
710x520 mm, 4 indukcijas zonas, bez rāmja, ar slīpu priekšmalu, tumši pelēka, skārienjutīgs, krāsains vadības displejs, FlexiBridge zona, PowerSlide, SenseFry® gatavošanas asistents, Hob²Hood, trauka atpazīšana, Eko taimeris, jaudas pastiprināšanas, pauzes un bērbu drošības funkcijas, Auto-Off
Pastāvīgi gardi rezultāti 

Tādēļ aizmirstiet minēšanu, izmantojot 700 SenseFry® indukcijas plīts virsmas. Cepšanas sensors uztur pareizo temperatūru uz visas katla virsmas. Tagad vairs nav jāmin un nav jāregulē iestatījumi. Tagad varat pagatavot pilnīgi identiskas pankūkas un sulīgus steikus mājas apstākļos, bez piepūles.

Electrolux - Indukcijas plīts virsma - EIS7548
Pasakiet ardievas minēšanai, pateicoties cepšanas sensoram 

Uzticieties cepšanas sensoram, un tas gādās, lai jūsu ēdiens būtu pagatavots vienmērīgi. Sensors uztur pareizo temperatūru uz pannas virsmas, tādēļ jums nebūs lieki jātērē laiks, regulējot sildīšanas pakāpi. Tas garantē, ka jūsu ēdiens tiks uzcepts pareizi — vienmēr.

Electrolux - Indukcijas plīts virsma - EIS7548
Kontrolē savu krāsni ar intuitīvu pieskārienu

Izbaudi intuitīvu pieredzi ar mūsu krāsaino, skārienjūtīgo ekrānu. Izvēlies ēdienu, ko plāno gatavot un jūs varēsiet ērti monitorēt gatavošanas procesu. Tas pat sniegs instrukcijas, lai vienmēr sasniegtu izcilus rezultātus.

Electrolux - Indukcijas plīts virsma - EIS7548
FlexiBridge pielāgojas dažādu izmēru traukiem

Mūsu indukcijas plīts virsmas FlexiBridge funkcija padara gatavošanu vēl ērtāku. Trīs izkārtojuma iespējas sniedz lielāku izvēles brīvību, kad vienlaikus izmantojat dažādus katlus un pannas. Izvēlieties divas vidēja izmēra zonas; vienu mazu un vienu lielu; vai vienu īpaši lielu zonu gatavošanai ar plancha metodi.

Electrolux - Indukcijas plīts virsma - EIS7548
Hob2Hood® nepārspējamām ērtībām

Hob2Hood® funkcija bezvadu režīmā savieno plīts virsmu ar tvaika nosūcēju. Sāciet gatavot, un tvaika nosūcējs automātiski noregulēs iestatījumus, gādājot par labāko nosūkšanu, pamatojoties uz plīts virsmas jaudas iestatījumiem. Tas padara smagos darbus, tādēļ jūs varat ar visu sirdi (un rokām) nodoties kulinārijas mākslai. 

Electrolux - Indukcijas plīts virsma - EIS7548
Individuāls taimeris katrai zonai

Vairāku ēdienu gatavošana vienlaicīgi var būt apgrūtinoša, bet taimeru uzstādīšanai tādai nevajadzētu būt. Uzstādiet individuālus taimerus katrai gatavošanas zonai, un, kad laiks pagājis, virsma automātiski izslēgsies. Gudrā asistēšana parūpēsies, lai katra maltīte ir viegla.

woman on couch with mobile phone
Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides