EOD3C40BX

Tvaika cepeškrāsns 600. sērija ar SteamBake Katalītiskā tīrīšana

Ierīces dati
hidden
Noliktavā
hidden
Pievienot grozam
Tīrīšanas funkcijaKatalītiskā tīrīšana
Tilpums (L)65
EkrānsLED
SteamBake krāsns
SteamBake krāsns
Daudzlīmeņu gatavošana
Daudzlīmeņu gatavošana
Nepaliek pirkstu nospiedumi
Nepaliek pirkstu nospiedumi
Grills
Grills
Ierīces dati
Pievienojot tvaiku, 600 SteamBake cepeškrāsnī varat mājās cept gardus mufinus un ideālus pīrāgus. Jūs varat izbaudīt nemainīgi teicamu ceptu vistu, lazanju un zivis. Kraukšķīgas garoziņas un gardi vidiņi ar vienu taustiņa pieskārienu.
Electrolux - Cepeškrāsns - EOD3C40BX
SteamBake gardai maizes cepšanai

SteamBake ļauj radīt beķerejas cienīgus rezultātus mājās, piespiežot tikai vienu taustiņu. Mīkla saceļas mitruma ietekmē, gādājot par gardu un mīkstu vidiņu, savukārt sausais karstums nodrošina bagātīgu un gludu garoziņu. Izbaudiet ne tikai gardus maizes un konditorejas izstrādājumus, bet arī vienmērīgi izceptu vistu vai zivi.

Electrolux - Cepeškrāsns - EOD3C40BX
Katalītiskā tīrīšana cepeškrāsnij, kas pati sevi tīra

Mūsu katalītiskās tīrīšanas tehnoloģija ļauj jums atvadīties no taukvielu un citu atlieku uzkrāšanās ierīcē. Šī pašattīrīšanas tehnoloģija automātiski sāk darbību, kad cepeškrāsns temperatūra sasniedz 250 °C. Tagad cepeškrāsns tīrīšana ir vienkārša.

Precīzi iestatījumi ar LED taimera displeju

Ēdienu uzraudzība padodas viegli, pateicoties mūsu LED taimera displejam. Jūs varat ērti iestatīt precīzus gatavošanas laikus un uzraudzīt ēdienus gatavošanas laikā. Tas ļauj jums pilnībā kontrolēt cepeškrāsni, lai jūs varētu nodoties kulinārijas jaunradei. 

Electrolux - Cepeškrāsns - EOD3C40BX
Ātra un efektīva — vienmērīga gatavošana

Mūsu vienmērīgās gatavošanas sistēma izplata karstumu visā cepeškrāsnī, gādājot, lai viss gatavotos vienmērīgi. Jums pat nav jāpagriež ēdiens. Mūsu tehnoloģija gādā, lai cepeškrāsns sakarstu ātrāk, ietaupot laiku un enerģiju.

Electrolux - Cepeškrāsns - EOD3C40BX
Noņemamas durvis ērtai tīrīšanai

Pateicoties iespējai, noņemt cepeškrāsns durvis, vairs nav nekādi šķēršļi starp jums un tīru cepeškrāsni. Durvis un tajās ietilpstošos stiklus var vienkārši noņemt un atsevišķi notīrīt. Katrs stūris ir aizsniedzams. Mazāk laika, mazāk piepūles, mazāk netīrības.

woman on couch with mobile phone
Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides