Ierīces dati

189.4 cm, E, 35 dB, net 287/89l, NoFrost, GreenZone, DynamicAir, TasteGuard® filtrs, atsevišķa sald./ledussk. t° vadība, aktīvās sasaldēšanas, atdzešēšanas un brīvdienu funkcijas, slide-door iebūvēšana

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Līdz 95% vitamīnu tiek saglabāti ar GreenZone tehnoloģiju.*

700 GreenZone ledusskapim ar saldētavu ir speciāla noslēgta atvilktne ar atsevišķu temperatūru, kurā mitrums tiek uzturēts ideālā līmenī, novēršot pārmērīgu kondensāciju, kas palīdz novērst pārtikas bojāšanos. Tas saglabā līdz 95% vitamīnu, aizsargājot produktus ar pareizo mitruma daudzumu.*

* Vitamīnu saglabāšanās līmenis, pamatojoties uz ārējo testēšanu C vitamīna saglabāšanai mellenēm pēc 11 dienām GreenZone nodalījumā.

Līdz pat 95% vitamīnu saglabāti ar GreenZone tehnoloģiju.*

GreenZone ir ideāla uzglabāšanas atvilktne, kas novērš lieko mitrumu, vienlaikus saglabājot pareizo mitruma daudzumu jūsu dārzeņiem. Tas saglabā līdz pat 95% vitamīnu pēc 11 dienām, aizsargājot produktus ar pareizo mitruma daudzumu.*

* Vitamīnu saglabāšanās līmenis, pamatojoties uz ārējo testēšanu C vitamīna saglabāšanai mellenēm pēc 11 dienām GreenZone nodalījumā.

Par 45% vairāk ietilpības nekā standarta ledusskapjiem*

Pateicoties MaxiSpace, iegūsiet par 45% vairāk ietilpības salīdzinājumā ar standarta ledusskapi ar saldētavu.* Tas ir augstāks un platāks par parastiem ledusskapjiem, tādējādi piedāvājot vairāk vietas dažādām lietām.

*Salīdzinājumā ar standarta izmēra ledusskapi ar saldētavu

Electrolux - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - ECB7TE70S

Precīza temperatūras stabilitāte ar TwinTech® No Frost Plus tehnoloģiju

TwinTech® No Frost Plus aizsargā ēdiena garšu. Temperatūras stabilitāte, kas ir vairāk nekā 4 reizes labāka nekā standarta*, un līdz pat 9% labāka energoefektivitāte**, jūs iegūsit vislabāko no savām sastāvdaļām, vienlaikus taupot enerģiju.

Nepārtraukts vēsums ar DynamicAir

DynamicAir nodrošina, ka ledusskapja iekšienē tiek uzturēta stabila temperatūra. Tas darbojas, cirkulējot vēsu gaisu, kas nozīmē, ka pat tad, kad durvis ir atvērtas, jūsu ēdiens tiek pasargāts no uzsilšanas.

Kompresors ar desmit gadu garantiju

Izbaudiet pilnīgu sirdsmieru, zinot, ka pašam kompresoram ir desmit gadu garantija. Garantija attiecas uz bojājumiem, kas var rasties darba, transportēšanas, gāzes izņemšanas un uzpildīšanas vai vispārējās apkopes laikā.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone