Ierīces dati

800 Cooling 360° ledusskapis ar saldētavu aprīkots ar uzlabotu gaisa cirkulāciju. Īpaši veidotā sistēma cirkulē auksto gaisu katrā stūrī, caur veiksmīgi izvietotajām ventilācijas atverēm, perfekti saglabājot pārtiku.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Var palīdzēt samazināt pārtikas atkritumus par 28%.

800. sērijas Cooling 360° ledusskapis ar saldētavu — eleganta nerūsējošā tērauda iekšpuse palīdz samazināt pārtikas atkritumu daudzumu par 28%, pateicoties efektīvākai temperatūras uzturēšanai visos plauktos, kas nodrošina pārtikas ilgāku saglabāšanos neatkarīgi no vietas, kur tā novietota.

* Salīdzinājumā ar tādu pašu 500 sērijas ColdSense ledusskapi. Pamatojoties uz ārējām pārbaudēm mīksta siera un vārīta šķiņķa lietošanas ilgumā uzglabājot plauktos. Rezultāti var atšķirties atkarībā no pārtikas veida. Aprēķinātais iespējamais pārtikas atkritumu samazinājums, pamatojoties tikai uz ierīces veiktspēju un neņemot vērā lietotāja uzvedību.

Inovācija — unikāls ledusskapis ar saldētavu no pārstrādātas plastmasas*

Ar lepnumu iepazīstinām ar mūsu ledusskapi ar saldētavu, kura iekšējais slānis ir ražots no 70% pārstrādātas plastmasas. Plastmasa no veciem ledusskapjiem tiek izmantota jaunu ledusskapju ražošanā, palīdzot samazināt atkritumus.

Ar GreenZone tehnoloģiju tiek saglabāti līdz 95% vitamīnu.*

GreenZone+ ir ideāla uzglabāšanas atvilktne, kas novērš lieko mitrumu, vienlaikus saglabājot pareizo mitruma daudzumu jūsu dārzeņiem. Tas saglabā līdz pat 95% vitamīnu pat pēc 11 dienām, aizsargājot produktus ar pareizo mitruma daudzumu.*

*Vitamīnu saglabāšanas līmenis, pamatojoties uz ārējo testu par C vitamīna saturu mellenēs pēc 11 dienām GreenZone nodalījumā.

Ar TwinTech® un No Frost pārtika tiek saglabāta pareizā mitrumā un ir sulīga

Jums nekad nebūs jāatkausē saldētava pateicoties TwinTech® un No Frost. Tā duālā dzesēšanas sistēma uztur pārtiku par 60% mitrāku, nekā ledusskapis ar vienu iztvaikotāju. Dzesēšanai neizmantojot sauso saldētavas gaisu, tas uztur ideālu mitrumu un pasargā pārtiku no izžūšanas.*

Aizsargāts pret aukstumu "Extra Chill" atvilktnē

Aizsargājie tproduktu kvalitāti, garšu un svaigumu "Extra Chill" atvilktnē. Atvilktne uztur zemāku temperatūru nekā pārējais ledusskapis, aktīvi cirkulējot aukstajam gaisam.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone