Ierīces dati

800. sērijas Cooling 360° ledusskapis ar saldētavu — eleganta nerūsējošā tērauda iekšpuse palīdz samazināt pārtikas atkritumu daudzumu par 30%, pateicoties efektīvākai temperatūras uzturēšanai visos plauktos, kas nodrošina pārtikas ilgāku saglabāšanos neatkarīgi no vietas, kur tā novietota.
* Sal. ar pašu produktu ar cikla kontroli, pamatojoties uz iekšējo testēšanu

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Mazāk pārtikas atkritumu, pateicoties 30% efektīvākai temperatūras uzturēšanai*

Cooling 360° nerūsējošā tērauda iekšpuse palīdz samazināt pārtikas atkritumu daudzumu un uzlabo dzesēšanas procesu. Efektīvās gaisa atveres nodrošina par 30% labāku temperatūras uzturēšanu visos plauktos, aizsargājot pārtiku neatkarīgi no vietas, kur tā novietota.

* Sal. ar pašu produktu ar cikla kontroli, pamatojoties uz iekšējo testēšanu

Electrolux - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - ENC8MD18S

Lielisks risinājums — ledusskapis ar saldētavu no pārstrādātas plastmasas*

Ar lepnumu iepazīstinām ar mūsu ledusskapi–saldētavu, kura iekšējais slānis ir ražots no 70% pārstrādātas plastmasas. Plastmasa no veciem ledusskapjiem tiek izmantota jaunu ledusskapju ražošanā, palīdzot samazināt atkritumus.

Electrolux - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - ENC8MD18S

Ar GreenZone tehnoloģiju tiek saglabāti līdz 95% vitamīnu.*

GreenZone+ ir lieliska uzglabāšanas atvilktne, jo tā novērš liekā mitruma klātbūtni, saglabājot gaisu piemērotu dārzeņu uzglabāšanai. Tādējādi tiek saglabāti 95% vitamīnu pat pēc 11 dienām, pasargājot augļus un dārzeņus, pateicoties piemērotam mitruma daudzumam.*

*Vitamīnu saglabāšanas pakāpe, pamatojoties uz ārējo testu par C vitamīna saturi mellenēs pēc 11 dienām GreenZone nodalījumā.

Precīza temperatūras stabilitāte ar TwinTech® No Frost Plus tehnoloģiju

TwinTech® No Frost Plus tehnoloģija saglabā produktu garšu. Vairāk nekā 4 reizes labāka temperatūras stabilitāte, salīdzinot ar standarta* ledusskapjiem un saldētavām, un par 9% labāka energoefektivitāte,** nodrošinās, lai produkti saglabātos vislabāk, ietaupot enerģiju.

Electrolux - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - ENC8MD18S

Svaigi griezti produkti ilgāk saglabājas "Extra Chill" atvilktnē

Aizsargājiet atdzesētu sieru un svaigi grieztu produktu kvalitāti, garšu un svaigumu "Extra Chill" atvilktnē. Atvilktne uztur zemāku temperatūru nekā pārējā ledusskapja temperatūra, ar aktīvu aukstā gaisa cirkulāciju.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Garantiju pārskati
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone