KBW5X

Vīna dzesētājs 900.sērijas

Ierīces dati
hidden
Ierobežotā daudzumā
hidden
Pievienot grozam
Produkta klaseledusskapis,
Uzstādīšanaiebūvējama platās durvis
Elektronerģijas patēriņa klaseF
Elektroenerģijas patēriņš gadā, kWh100
Kopējais neto tilpums, l49
Kopējais tilpums, l49
Klimata klaseN-ST
Min. apkārtējā temperatūra, C16
Ierīces dati
450mm augstai nišai, F klase, 2 izvelkami koka plaukti ar telesk. vadotnēm, 3 līmeņi 18 vīna pudelēm, elektron. skārienjūtīgi vadības taustiņi, LED apgaismojums, temperatūra 5ºC-20ºC, 39dB
Glabājiet vīnu pat mazākajā virtuvē

Glabājiet vīnu īpašos apstākļos pat mazākajā virtuvē, pateicoties kompaktajam 900. sērijas vīna skapim. Tajā var uzglabāt līdz 18 pudelēm temperatūrā no 5°C līdz 20°C atkarībā no jūsu vēlmēm. Tādēļ katrs glāzē ielietais un līdz dvēseles dziļumiem izbaudītais malks būs tieši vajadzīgajā temperatūrā.

Vīna skapis, vienmēr atdzesē nevainojami

Glabājiet vīnu ideālā temperatūrā mūsu vīna skapī, lai vienmēr baudītu gardu malku. Temperatūru pavisam vienkārši var iestatīt no 5°C līdz 20°C, tādēļ jūs nosakāt, kādai tieši jābūt jūsu vīna temperatūrai.

18 pudeles, 1 vīna skapis

Jums nekad vairs nepietrūks vietas ledusskapī, lai glabātu vīnu svētku pusdienām. Mūsu vīna skapī vienlaikus var uzglabāt līdz 18 pudelēm.

Ievietojiet mūsu vīna skapī jebkura izmēra pudeli

Šajā vīna skapī var ievietot pat milzīgas pudeles, sākot ar šampanieti un beidzot ar Prosecco. Šajos plauktos, kas veidoti, lai sniegtu absolūtu izvēles brīvību, var glabāt visdažādāko formu un izmēru priekšmetus. Jums vienmēr atliks vieta iecienītākajam dzērienam.

Vīna skapis, kas iederas nevainojami

Mūsu vīna skapis nevainojami integrējas pat mazās virtuvēs. Tam ir kompakts dizains un rokturi neizvirzās uz āru, tādēļ tas cieši pieguļ citām ierīcēm. Turklāt tas tika veidots, lai papildinātu ierīču klāstu, tāpēc tas izskatās lieliski, lai kur to novietotu.

woman on couch with mobile phone
Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides