Ierīces dati

800 SprayZone trauku mazgājamā mašīna ēdiena gatavošanas traukus mazgā ļoti rūpīgi, nodrošinot trīsreiz labāku veikumu, salīdzinot ar standartu. Iepriekšēja mērcēšana nav nepieciešama. Jaudīgais ūdens spiediens likvidē pat piedegušu ēdienu un taukvielu atliekas, atstājot aiz sevis tikai tīrus un spodrus traukus.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Electrolux - Dishwasher 60 cm - KEZA9315L

SprayZone intensīvai mazgāšanai

Pateicoties SprayZone opcijai, katli un pannas tiek mazgātas īpašī intensīvi. Spēcīgā ūdens strūkla spoži mazgā visu, kas novietots tam īpaši paredzētā zonā. Tā ir trīs reizes spēcīgāka kā standarta strūkla, tātad visi trauki tiks rūpīgi nomazgāti.

Electrolux - Dishwasher 60 cm - KEZA9315L

Izcila ūdens darbība ar SatelliteClean 

Ar SatelliteClean, kura sniegums ir trīsreiz labāks par standarta, jūsu trauki vienmēr būs nevainojami tīri. Pateicoties divkāršajam rotējošajam izsmidzinātājam, kas nepārtraukti maina izsmidzināšanas leņķi, pat lieli trauki tiek rūpīgi nomazgāti.

Electrolux - Dishwasher 60 cm - KEZA9315L

Trauku mazgāšana bez minējumiem, pateicoties QuickSelect

QuickSelect ir vienkāršākais veids, kā ieslēgt īpaši jums pielāgotu trauku mazgāšanas ciklu. Izvēlieties cikla laiku, izmantojot slīdni, un pievienojiet papildu iespējas ar vienu pieskārienu — vienkāršāk par vienkāršu. Tad apsēdieties un ļaujiet mašīnai parūpēties par pārējo. 

Electrolux - Dishwasher 60 cm - KEZA9315L

ComfortRails pret traukiem izturas rūpīgi

Pateicoties ComfortRails sliedēm, grozi jūsu trauku mašīnā slīd līdzeni. Sliedes neļauj grozam grīļoties vai grabēt, lai aizsargātu jūsu glāzes un šķīvjus. Labākas rūpes par traukiem un arī klusāk.

Electrolux - Dishwasher 60 cm - KEZA9315L

Iekšējais apgaismojums pilnīgai pārskatāmībai 

Nepalaidiet garām nevienu nieku, pateicoties mūsu automātiskajam iekšējam apgaismojumam. Tas izgaismo trauku mazgājamās mašīnas iekšpusi, lai jūs varētu skaidri pārskatīt visu, kas tajā ievietots. Tādēļ trauku ievietošana un izņemšana ir pavisam vienkārša.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone