Ierīces dati

Labāka blendēšana ar vienreizējo TruFlow tehnoloģiju un īpašo asmeņu un blendera kāta dizainu. Create 5 rokas blenderis nodrošina jaudu, ērtības un daudzveidību. Pirmās nepieciešamības prece virtuvē visu veidu darbiem.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Electrolux - Galda blenders - E5HB1-6SS

Nevainojama blendēšana ar TruFlow tehnoloģiju

Unikālais blendera kāta dizains ļauj sastāvdaļām sajaukties efektīvi, savukārt optimizētie asmeņi nodrošina labāku veikumu, radot gardākus, ideāli sablendētus ēdienus.

Electrolux - Galda blenders - E5HB1-6SS

Ērtības un drošība pa rokai

Rokturis ideāli iegulstas rokā, nodrošinot stabilu un drošu satvērienu, lai jūs varēt veikt visa veida uzdevumus, neatsakoties no ērtībām.

Electrolux - Galda blenders - E5HB1-6SS

Komplektācijā iekļauts daudzveidīgs piederumu kopums

Smūtiji, salsas, gvakamole vai sasmalcināti sīpoli. Daudzfunkcionalitāte ļaus jums sasniegt lielākus panākumus. Šis blenderis ir aprīkots arī ar putotāju, trauku un mazo smalcinātāju.

1000 W motors

Sasniedziet augstāku jaudu ar 1000 W motoru un piedodiet smalcināmajiem produktiem vēl lielāku viendabību: ideāli zupām un smūtijiem.

Electrolux - Galda blenders - E5HB1-6SS

Regulējami ātruma iestatījumi un Turbo funkcija

Bezpakāpju ātruma vadība, izmantojot vienu roku. Tā sniedz jums dažādus ātrumus ar ērti bīdāmu slēdzi, bez pārtraukumiem. Intensīvākai blendēšanai Turbo funkcija piedos sastāvdaļām papildu jaudu.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
skats uz pludmali, klintīm un elpu aizraujošiem viļņiem