Ierīces dati

TruFlow® tehnoloģija, bezpakāpju ātruma iestat. un Turbo funkc., nerūs. tērauda krāsā, putojamā slotiņa, minismalcinātājs, kartupeļu stampa, 700ml mērglāze, 1000W

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Izcils blenderis vienmēr pa rokai

Labāka blendēšana ar vienreizējo TruFlow tehnoloģiju un īpašo asmeņu un blendera kāta dizainu. Create 5 rokas blenderis nodrošina jaudu, ērtības un daudzveidību. Pirmās nepieciešamības prece virtuvē visu veidu darbiem.

Nevainojama blendēšana ar TruFlow tehnoloģiju

Unikālais blendera kāta dizains ļauj sastāvdaļām sajaukties efektīvi, savukārt optimizētie asmeņi nodrošina labāku veikumu, radot gardākus, ideāli sablendētus ēdienus.

Ērtības un drošība pa rokai

Rokturis ideāli iegulstas rokā, nodrošinot stabilu un drošu satvērienu, lai jūs varēt veikt visa veida uzdevumus, neatsakoties no ērtībām.

Komplektācijā iekļauts daudzveidīgs piederumu kopums

Smūtiji, salsas, gvakamole, kartupeļu biezenis vai sasmalcināti sīpoli. Daudzfunkcionalitāte ļaus jums sasniegt lielākus panākumus. Šis blenderis ir aprīkots ar putošanas slotiņu, kartupeļu biezeņa rīku, trauku un mazā smalcinātāja piederumiem.

1000W motors

Sasniedziet augstāku jaudu ar 1000W motoru un piedodiet smalcināmajiem produktiem vēl lielāku viendabību: ideāli zupām un smūtijiem.

Regulējami ātruma iestatījumi un Turbo funkcija

Bezpakāpju ātruma vadība, izmantojot vienu roku. Tā sniedz jums dažādus ātrumus ar ērti bīdāmu slēdzi, bez pārtraukumiem. Intensīvākai blendēšanai Turbo funkcija piedos sastāvdaļām papildu jaudu.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone