Ierīces dati

Izbaudiet "svaigi mazgātu drēbju" izjūtu bez pilna mazgāšanas cikla pēc katras valkāšanas reizes. Vienreizējā maigā tvaika un mūsu tvaika aromāta kombinācija ļauj jūsu drēbēm izskatīties, justies un smaržot lieliski — un tas viss tikai 15 minūšu laikā. Lietojiet Electrolux PerfectCare veļas mazgājamajās mašīnās.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Svaigums ar aromātu

Mūsu rūpīgi izmeklētais aromāts ir svaigu citrusaugļu un maigu ziedu toņu kombinācija, tādēļ jūsu drēbes smaržo svaigi un rada tīrības izjūtu.

Svaigas drēbes, izmantojot par 96% mazāk ūdens*

Jūsu drēbes izskatīsies un jutīsies kā jaunas ilgāk, atsvaidzinot tās ar tvaiku, nevis darbinot pilnu mazgāšanas ciklu. Jūs varat arī droši izmantot FreshScent sniegtās iespējas arī mazgāšanas programmai smalkiem audumiem, tādiem kā kašmirs.

*Izmantojiet tvaiku, lai atsvaidzinātu drēbes un ietaupītu vairāk nekā 40l ūdens vienā ciklā, kas pārbaudīts uz 1kg smalka auduma apģērbu, izmantojot programmu FreshScent, salīdzinot ar programmu Delicates.

Svaigs stils bez lielas piepūles

Piešķiriet savām drēbēm “svaigi mazgāta” apģērba sajūtu. Izmantojiet tvaika aromāta pudeles vāciņu, lai veļas mīkstinātāja šķidruma nodalījumā iepildītu 20ml līdzekļa, un palaidiet programmu FreshScent vai Cashmere.

Pārstrādāts PET iepakojums

Mūsu tvaika aromāts ir iepildīts pārstrādātas PET plastmasas iepakojumā. Tādēļ pašlaik ir vienlīdz vienkārši nodrošināt sava apģērba svaigumu un rūpēties arī par vidi.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone