Ierīces dati

600 GentleCare siltumsūknis vienmērīgi žāvē divreiz zemākā temperatūrā, nepagarinot ciklu un nepakļaujot veļu liekam karstumam. Tādējādi veļa tiek aizsargāta, izskatās labāk un izskatās kā jauna ilgāk.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Šķirošana nav nepieciešama. Apģērbs katru reizi tiek vienmērīgi izžāvēts ar MixCare.

MixCare nodrošina jaudīgu, taču maigu žāvēšanu jauktam kokvilnas un sintētikas apģērbam, nodrošinot vienmērīgu apģērbu žāvēšanu, bez nepieciešamības šķirot.

SensiCare – optimāla žāvēšana, lai saglabātu jūsu drēbes

SensiCare mēra temperatūru un mitrumu, attiecīgi pielāgojot laiku un enerģijas patēriņu, tādējādi apģērbi tiek pasargāti no pārkaršanas un pāržūšanas. Apģērbs izskatās un izskatās jauns ilgāk, netērējot enerģiju.

EasyClean filtrs – energoefektīvai veļas mašīnai ar žāvētāju

EasyClean filtru ir viegli tīrīt, un tas nodrošina iekārtas vislabāko darbību, palīdzot nodrošināt tās energoefektivitāti.

Anticrease tehnoloģija palīdz samazināt burzījumus

Anticrease tehnoloģija nodrošina periodisku veļas tvertnes rotāciju abos virzienos, palīdzot samazināt apģērba saburzīšanos, kamēr notiek atdzišana.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone