Ierīces dati

Tvaika gludeklis Refine 600 ļauj ātri un bez piepūles atbrīvot apģērbu no burzījumiem. Pateicoties vienmērīgajai tvaika plūsmai un karstas gludināšanas pamatnes indikatoram, jūs zināsiet, kad gludeklis ir pietiekami karsts.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Electrolux - Tvaika gludeklis - E6SI1-2MN

Ātrs un jaudīgs.

Izbaudiet nevainojamus gludināšanas rezultātus ar perfektu karstuma, tvaika un spiediena līdzsvaru. Ātra uzsilšana un vienmērīga tvaika sadale nozīmē, ka gludeklis ir gatavs apģērba atbrīvošanai no burzījumiem 30 sekunžu laikā.

Electrolux - Tvaika gludeklis - E6SI1-2MN

Pret skrāpējumiem izturīga GLISSIUM™ 175 gludināšanas pamatne.

GLISSIUM™ 175 pamatne ir izturīga pret skrāpējumiem, ar daudziem caurumiem vienmērīgai tvaika izklaidei, lai gludeklis viegli slīdētu pār apģērbu.

Electrolux - Tvaika gludeklis - E6SI1-2MN

Temperatūras sensors.

Ziniet, kad gludekli var droši nolikt uzglabāšanai. Indikators gludināšanas pamatnes galā norāda, kad virsma vēl ir karsta.

Electrolux - Tvaika gludeklis - E6SI1-2MN

Pretpilēšanas sistēma.

Samaziniet ūdens pilienu risku uz apģērba. Pretpilēšanas tehnoloģija, divu metālu gludekļa iekšpuse, novērš ūdens iekļūšanu tvaika kamerā, ja temperatūra ir pārāk zema.

Electrolux - Tvaika gludeklis - E6SI1-2MN

Pašattīrīšanas funkcija.

Rūpējieties par savu gludekli, kā arī par apģērbu, novēršot nevēlamu kaļķakmens uzkrāšanos. Kaļķakmens noņemšanas funkcija FlushClean nozīmē, ka varat viegli noņemt kaļķakmeni, izskalojot sistēmu ar ūdeni.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Garantiju pārskati
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone