Ierīces dati

Tvaika gludeklis Refine 700 piedāvā pielāgotas programmas ar optimālu tvaiku un karstumu visiem audumiem. Precīza gludekļa virsma vieglai slīdēšanai pat virs pogām. Izgatavots no pārstrādātas plastmasas un ilgtspējīga iepakojuma, lai samazinātu oglekļa emisijas.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Automātiska tvaika un siltuma veiktspēja

Drēbes bez krokām, izmantojot pielāgotas programmas. Vienkārši izvēlieties savu audumu, un gludeklis paveiks visu pārējo. Optimāla tvaika un siltuma kombinācija jebkuram audumam – no smalka auduma līdz linam.

Pret skrāpējumiem izturīga RESILIUM™ Ski 500 gludekļa virsma

RESILIUM™ Ski 500 gludekļa virsma ir izturīga pret skrāpējumiem un slīd pa visiem audumiem, viegli pārslīdot pār pogām. Papildus tvaika atveres nodrošina precīzu veiktspēju un ātrāku gludināšanu. Nekad vairs necīnieties ar krokām.

Mīksta ūdens aktivators

Mīksta ūdens aktivators pagarina jūsu gludekļa kalpošanas laiku, novēršot kaļķakmens veidošanos un nodrošinot ilgstošu darbību.

Priekšējais apgaismojums

Viedais priekšējais apgaismojums norāda, kad gludeklis ir gatavs lietošanai, un nepārtraukti apgaismo gludvirsmu, padarot jūsu pieredzi pēc iespējas efektīvāku un ērtāku. Nekad nepalaidiet garām nevienu kroku.

Tvaika sprausla

"Ērti lietojamā tvaika poga ir rokas stiepiena attālumā. Tvaiks ir spēcīgs, nepārtraukts, kad tas jums nepieciešams – ātrākiem gludināšanas rezultātiem."

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone