Ierīces dati

Jūtieties pārliecināti, ka jūsu apģērbs vienmēr ir svaigs un nesaburzīts. Pateicoties ātrajai uzsilšanai un vienmērīgajai tvaika plūsmai, apģērbu varēsiet izgludināt ātri un vienkārši.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Ātrs un jaudīgs risinājums.

Pateicoties ātrajai uzsilšanai, apģērbu varēsiet gludināt 60 sekunžu laikā. Pateicoties vienmērīgajai tvaika sadalei, apģērbs vienmēr būs svaigs un gluds.

Liela, noņemama 1,2 l ūdens tvertne.

Noņemamā tvertne atvieglo uzpildīšanu, jo to var ērti aiznest pie ūdenskrāna. Tas nozīmē, ka lielā 1,2l tvertne ļaus izgludināt vairāk apģērba bez uzpildīšanas.

Pret skrāpējumiem izturīga virsma.

Gludiniet ērti un vienkārši, pateicoties pret skrāpējumiem izturīgajai GLISSIUM XXX virsmai. Tvaiks tiek sadalīts vienmērīgi, un gludeklis ērti un gludi slīdēs pa visu apģērbu.

Karstas gludināšanas virsmas indikators.

Ziniet, kad gludeklis ir pietiekami atdzisis, lai to droši noliktu malā uzglabāšanai. Karstas gludināšanas virsmas indikators gludekļa galā nosaka, kad virsma ir karsta.

Automātiskā tīrīšanas funkcija.

Pagariniet sava tvaika gludekļa kalpošanas laiku, aizsargājot to no kaļķakmens. Kaļķakmens noņemšanas iespēja, FlushClean tehnoloģija, nozīmē, ka varat attīrīt gludekli no kaļķakmens, izskalojot sistēmu ar ūdeni.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone