Ierīces dati

Tvaika stacija Renew 800 nodrošina precīzu kopšanu, lai ātri izgludinātu veļu. Vienkārši pieskarieties, lai aktivizētu – augstspiediena tvaiks un siltums jebkuram audumam. Izgatavots no pārstrādātas plastmasas un ilgtspējīga iepakojuma, lai samazinātu oglekļa pēdas nospiedumu.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

PrecisionCareTM – gudra apģērba kopšana

Precīza gludināšana ar tvaiku un pielāgotas programmas profesionāliem rezultātiem — vienkārši pieskarieties, lai izvēlētos. Ērti lietojams augstspiediena tvaiks, lai ātri izgludinātu pat ļoti saburzītu apģērbu.

Pret skrāpējumiem izturīga RESILIUM™ Ski 264 virsma

RESILIUM™ Ski 264 zelta virsma ir izturīga pret skrāpējumiem, un tā ir radīta, lai slīdētu pa jebkuru audumu. Papildus tvaika atveres nodrošina precīzu veiktspēju un ātrāku gludināšanu. Nekad vairs necīnieties ar krokām.

Priekšējais lukturis

Viedais priekšējais lukturis norāda, kad gludeklis ir gatavs lietošanai, un nepārtraukti apgaismo jūsu audumu, padarot gludināšanu pēc iespējas efektīvāku un ērtāku. Nekad nepalaidiet garām nevienu kroku.

Augstspiediena tvaiks

Katru reizi gludiniet visu veļu ar nevainojamiem rezultātiem. Ar 7,5bāru tvaika spiedienu un jaudīgu 460g tvaika padevi, izturīgās krokas pazūd uzreiz.

Liela ūdens tvertne

"Lielā 1,2 litru ūdens tvertne ļauj vienā piegājienā izgludināt vairāk veļas. Variet ilgāk gludināt un mazāk pildināt ūdeni."

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone