EW7WO448W

Priekšas ielādes veļasmašīna ar žāvētāju , 700.sērija ar DualCare , ietilpība 8kg

Ierīces dati
hidden
Nav noliktavā
hidden
Uzraudzīt produktu
Ietilpība žāvēšanai (KG)5.0
Veļas mazgāšanas ietilpība (KG)8.0
MAX. centrifūgas apgriezini1400
PanelisDigitāls
DualCare tehnoloģija
DualCare tehnoloģija
Ierīces dati
PerfectCare 700 veļas mazgājamā mašīna ar žāvētāju iztīrīs drēbes vienā ērtā “no sausa līdz sausam” ciklā. Atkarībā no auduma veida un veļas svara DualCare sistēma pielāgo temperatūru un veļas tilpnes kustību, lai nodrošinātu vispiemērotāko tīrīšanu. Audumi izskatīsies un šķitīs jauni ilgāk.
Electrolux - Brīvstāvoša veļas mašīna ar žāvētāju - EW7WO448W
DualCare sistēma — ideāli iestatījumi jūsu drēbēm

Mūsu DualCare sistēma automātiski noregulē ciklus atbilstoši audumu veidam un ievietotās veļas daudzumam. Tādēļ apģērbi var tikt aprūpēti nepieciešamajā temperatūrā ar optimizētu veļas tilpnes kustību. Veļas mazgāšana un žāvēšana viena precīzi izstrādāta procesa ietvaros. Tādēļ katrs apģērba gabals saglabā savu izskatu, izjūtu un kvalitāti laika gaitā.

Svaigas drēbes, izmantojot par 96% mazāk ūdens*

Atjaunojiet drēbes ar mūsu sistēmu SteamCare ar FreshScent. Atsvaidzinot savas mīļākās drēbes ar tvaiku, vienā ciklā varat ietaupīt līdz pat 40 l ūdens, vienlaicīgi samazinot burzījumus un nepieciešamību gludināt. Papildu svaigumam vienkārši pievienojiet smaržu.

*Izmantojiet tvaiku, lai atsvaidzinātu drēbes un ietaupītu vairāk nekā 40l ūdens vienā ciklā, kas pārbaudīts uz 1 kg smalka auduma apģērbu, izmantojot programmu FreshScent, salīdzinot ar programmu Delicates.
Electrolux - Brīvstāvoša veļas mašīna ar žāvētāju - EW7WO448W
SensiCare sistēma — pielāgota aprūpe īsākā laikā

Mūsu SensiCare sistēma nosver katru ielādi un automātiski noregulē ciklu, lai jūsu drēbes tiktu mazgātas ne ilgāk, kā nepieciešams. Novēršot pārmazgāšanu un gādājot, lai apģērbi izskatītos un justos labi ilgāk.

Electrolux - Brīvstāvoša veļas mašīna ar žāvētāju - EW7WO448W
MixCare nodrošina maigu un efektīvu mazgāšanu ikdienas veļai

MixCare ietaupa laiku un enerģiju, mazgājot dažādu apģērbu svarā līdz pat 5 kg. Mazgājot un žāvējot, kā arī tikai žāvējot, tehnoloģija pielāgo laika un enerģijas patēriņu veļas daudzumam. Tikai mazgājot, veļa tiek iztīrīta 30°C temperatūrā un vien 69 minūtēs.

Īpašais Care tilpnes dizains ir vēl saudzīgāks pret jūsu apģērbu*

Care tilpnes virsma ir kā noklāta ar maziem spilventiņiem, pār kuriem veļa var maigi slīdēt. Piepaceltais raksts izveido plānu ūdens kārtiņu, kas mazgāšanas laikā aizsedz caurumus. Jūsu apģērbs tiek aprūpēts vēl saudzīgāk.

*Iekšējā testēšana, salīdzinot Care tilpni ar iepriekšējo Electrolux PerfectCare tilpni.
woman on couch with mobile phone
Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides