Ierīces dati

Veļas mazg. mašīna ar žāvētāju PerfectCare 800 sniedz tīrību un aprūpi viena ērta “no sausa līdz sausam” cikla ietvaros. UltraCare sistēma iepriekš sajauc mazg. līdz. un mīkstinātāju ar ūdeni, pirms nokļūst centrifūgā. Tādējādi sasniedz un aizsargā katru šķiedru, gādājot, ka apģērbs kalpo ilgāk.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Electrolux - Brīvstāvoša veļas mašīna ar žāvētāju - EW8WP261PB

UltraCare sistēma — risinājums drēbēm, kas kalpo ilgi

Mūsu UltraCare sistēma iepriekš sajauc mazgāšanas līdzekli un mīkstinātāju ar ūdeni, pirms tie nokļūst veļas tilpnē. Tādēļ tie sasniedz un aizsargā katru šķiedru, un audumi ir tīrāki. Gādājot, lai jūsu apģērbs izskatītos un justos kā jauns ilgāk.

Svaigas drēbes, izmantojot par 96% mazāk ūdens*

Atjaunojiet drēbes ar mūsu sistēmu SteamCare ar FreshScent. Atsvaidzinot savas mīļākās drēbes ar tvaiku, vienā ciklā varat ietaupīt līdz pat 40 l ūdens, vienlaicīgi samazinot burzījumus un nepieciešamību gludināt. Papildu svaigumam vienkārši pievienojiet smaržu.

*Izmantojiet tvaiku, lai atsvaidzinātu drēbes un ietaupītu vairāk nekā 40l ūdens vienā ciklā, kas pārbaudīts uz 1 kg smalka auduma apģērbu, izmantojot programmu FreshScent, salīdzinot ar programmu Delicates.

Electrolux - Brīvstāvoša veļas mašīna ar žāvētāju - EW8WP261PB

SensiCare sistēma — pielāgota aprūpe īsākā laikā

Mūsu SensiCare sistēma nosver katru ielādi un automātiski noregulē ciklu, lai jūsu drēbes tiktu mazgātas ne ilgāk, kā nepieciešams. Novēršot pārmazgāšanu un gādājot, lai apģērbi izskatītos un justos labi ilgāk.

Electrolux - Brīvstāvoša veļas mašīna ar žāvētāju - EW8WP261PB

UltraWash&Dry. Ikdienas veļas mazgāšana, viss vienā piegājienā

UltraWash&Dry pielāgo laiku un enerģijas patēriņu, pamatojoties uz veļas ielādes lielumu, mazgājot un žāvējot vai tikai žāvējot. Tikai mazgāšanas cikls ilgst 59 minūtes 30°C temperatūrā. Saudzīga kopšana ikdienas veļai līdz 5 kg ielādei, vienlaicīgi mazgājot gan sintētiskus, gan kokvilnas apģērbus.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Garantiju pārskati
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone