Ierīces dati

Mūsu teicamā PerfectCare 600 veļas mazgājamā mašīna ar SensiCare sistēmu regulē programmas ilgumu atbilstoši ievietotās veļas daudzumam, patērējot mazāk enerģijas un ūdens un neļaujot nevienam apģērba gabalam mazgāties pārāk ilgi. Nodrošinot visekonomiskākos ciklus pat pašam mazākajam veļas daudzumam.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Audumi izskatās kā jauni divreiz ilgāk*

Mūsu SensiCare sistēma pielāgojas ievietotās veļas daudzumam, novēršot, ka drēbes tiktu mazgātas pārāk ilgi, un gādā, lai apģērbs izskatītos labi un būtu valkājams ilgāk.

* Krāsu noturības pārbaudi veica uzņēmums Ritex. Pārbaudes nr. 15CR00099, veikta 2015. gada decembrī.

Izmazgājiet par 50% ātrāk ar TimeSave iespēju

Saņemiet rūpīgi izmazgātu veļu īsākā laikā ar laika taupīšanas iespēju. Pieskarieties TimeSave taustiņam, lai samazinātu mazgāšanas cikla ilgumu par līdz pat 50%. Jūsu kokvilnas un sintētikas veļa tiks izmazgāta ar nemainīgu rūpību, bet uz pusi īsākā laikā.

Tīras drēbes, kad vien tas nepieciešams

Noregulējiet cikla sākumu atbilstoši savam grafikam, izmantojot veļas mazgājamās mašīnas atliktā starta iespēju. Veļu varēs izņemt, kad jūs to vēlēsieties, saglabājot to pēc iespējas svaigāku un smaržīgāku. Tas ir ērtākais tīrības uzturēšanas veids.

Ērta veļas ievietošana un izņemšana

Šai lielas ietilpības veļas mašīnai ir īpaši liela lūka atvere, kas veļas ievietošanu un izņemšanu padara daudz ērtāku - pat tādu liela apjoma priekšmetu kā segas.

Invertora motors - izturīgs un energoefektīvs

Ar invertora motoru energoefektīva mazgāšana būs ilgāku laiku. Radīts zemākam enerģijas patēriņam ar īpaši ilgu kalpošanas laiku nemainīgi efektīvam mazgāšanas rezultātam.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone