Ierīces dati

800 UltraCare veļas mašīna nodrošina ka ikviena jūsu apģērbu šķiedra kļūst tīra. Iepriekš sajaucot un vienmērīgi izkliedējot veļas mazgāšanas līdzekli un mīkstinātāju, tā efektīvi mazgā zemā temperatūrā un īsos ciklos.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

1. UltraQuick 59 min iztīra traipus pat zemā temperatūrā*, ietaupot līdz pat 30% patērētās enerģijas.**  2. UltraQuick 59min ir energoefektīvāka*, jaudīga programma, kas optimizēta ikdienas veļas mazgāšanai. Zemā temperatūrā (30°C) un īsā laikā (59 min.) nodrošina pilnīgu traipu mazgāšanu no jauktiem kokvilnas un sintētikas apģērbiem.**

UltraQuick 59min ir energoefektīvāka*, jaudīga programma, kas optimizēta ikdienas veļas mazgāšanai. Zemā temperatūrā (30°C) un īsā laikā (59 min.) nodrošina pilnīgu traipu mazgāšanu no jauktiem kokvilnas un sintētikas apģērbiem.**

1. * Pamatojoties uz ārēji veiktu traipu tīrīšanas testu 50 visbiežāk sastopamiem mājsaimniecības traipiem, izmantojot UltraQuick 30 °C ar 5 kg veļas ielādi ** Pamatojoties uz iekšējo testēšanu, salīdzinot enerģijas patēriju 40 °C programmai kokvilnai un 59 min 30 °C UltraQuick programmai 2. * Pamatojoties uz iekšējo testēšanu, salīdzinot enerģijas patēriņu 40 °C kokvilnas programmai ar 59 min 30 °C  UltraQuick programmu. ** Pamatojoties uz iekšējo testēšanu 50 bieži sastopamu traipu tīrīšanai, izmantojot programmu UltraQuick 30°C ar 5 kg veļas.

UniversalDose® aktivizē PODS® par 60% ātrāk*

UniversalDose® der visiem mazgāšanas līdzekļiem un par 60% ātrāk aktivizē PODS®.* Mazgāšanas līdzekļa nodalījums ir izņemams, kā arī virpuļa ūdens plūsma nodrošina, ka tas paliek tīrs. Mazgāšanas līdzeklis paliek nodalījumā līdz cikla sākumam, samazinot līdzekļa izšķērdēšanu.

Pamatojoties uz iekšējo testēšanu, izmantojot kokvilnas 30°C 1 stundas programmu, sal. PODS® aktivizēšanu UniversalDose® nodalījumā ar PODS® tvertnē.

Atsvaidziniet ar tvaiku un uzvelciet atkal, ietaupot līdz 96% ūdens.* 

25 minūšu SteamRefresh programma ir piemērota delikāta apģērba mazgāšanai un izmanto mazāk ūdens, salīdzinot ar standarta mazgāšanu. Vēl svaigākai sajūtai varat pievienot Electrolux tvaika aromātu.

*Pamatojoties uz iekšējo testēšanu ūdens patēriņam, sal. SteamRefresh ar pilnu mazgāšanas ciklu 30 °C delikāta apģērba programmā 1 kg veļas.

CareDrum veļas tvertne izturas saudzīgi pret audumiem

CareDrum nodalījums nodrošina audumu gludu slīdēšanu, pateicoties īpašajam pārklājumam un pacelšanas funkcijai. Īpašā tvertnes struktūra nodrošina saudzīgu apģērba apstrādi.

SensiCare+ ietaupa līdz 40% laika, ūdens un enerģijas ar ielādes daudzuma noteikšanas tehnoloģiju*

SensiCare+ ir tehnoloģija, kas novērtē ielādes apjomu un pielāgo programmu, lai ietaupītu līdz pat 40% laika, ūdens un enerģijas.* Tas nodrošina apģērbam atbilstošu apstrādi.

* Pamatojoties uz iekšējo testēšanu attiecībā uz laika, ūdens un enerģijas patēriņu 1 kg veļas, sal. ar Kokvilnas ciklu 30°C temperatūrā, izmantojot SensiCare+ programmas pielāgošanai.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone