EW6F3414UE

Veļas mašīna , 600.sērija ar SensiCare , ar UniversalDose funkciju , ietilpība 10kg

Ierīces dati
hidden
Noliktavā
hidden
Pievienot grozam
Ietilpība (kg)10
MAX. centrifūgas apgriezieni1400
Dziļums (mm)658
UniversalDose
UniversalDose
Ierīces dati
Veļas mazgājamā mašīna 600 SensiCare nosaka ielādes lielumu, regulēšanas laiku, ūdeni un enerģiju katrai atsevišķai veļai, sākot no viena kilograma līdz pilnai ielādei.
Electrolux - Priekšas ielādes veļas mašīna - EW6F3414UE
SensiCare - ietaupiet līdz 30% laika, ūdens un enerģijas, izmantojot ielādes sensora tehnoloģiju*

SensiCare ir slodzes noteikšanas tehnoloģija, kas nosaka slodzes lielumu un pielāgo programmu, lai ietaupītu līdz pat 30% laika, ūdens un enerģijas uz katru apģērbu.* Tas nodrošina precīzu un pielāgotu mazgāšanu katram apģērbam.

*Pamatojoties uz iekšējo pārbaudi laika ziņā, salīdzinot ūdens un enerģijas patēriņu 1 kg slodzei, pret maksimālo slodzi kokvilnas ciklā 30°C, izmantojot SensiCare, kas pielāgo programmu atkarībā no slodzes lieluma.
Electrolux - Priekšas ielādes veļas mašīna - EW6F3414UE
UniversalDose® aktivizē PODS® par 60% ātrāk*

UniversalDose® der visiem mazgāšanas līdzekļiem un par 60% ātrāk aktivizē PODS®.* Mazgāšanas līdzekļa nodalījums ir izņemams, kā arī virpuļa ūdens plūsma nodrošina, ka tas paliek tīrs. Mazgāšanas līdzeklis paliek nodalījumā līdz cikla sākumam, samazinot līdzekļa izšķērdēšanu.

Pamatojoties uz iekšējo testēšanu, izmantojot kokvilnas 30°C 1 stundas programmu, sal. PODS® aktivizēšanu UniversalDose® nodalījumā ar PODS® tvertnē.
Electrolux - Priekšas ielādes veļas mašīna - EW6F3414UE
Samaziniet mazgāšanas laiku, izmantojot Time Manager®

Nemazgājiet ilgāk, kā nepieciešams! Mazgājiet drēbes, izmantojot regulējamo 4 pakāpju Time Manager® funkciju, un pabeidziet mazgāšanas ciklus īsākā laikā.

Electrolux - Priekšas ielādes veļas mašīna - EW6F3414UE
Higiēnas programma noņem 99,99% baktēriju un vīrusu*

Higiēnas programma, ko sertificējusi Swissatest, apvieno mazgāšanas ciklu un tvaiku, lai noņemtu vairāk nekā 99,99% baktēriju un vīrusu* temperatūrā virs 60°C. Arī tīrām drēbēm putekšņu un alergēnu daudzums pēc katras mazgāšanas tiek samazināts.

*Pārbaudīts ārējā testā uz Staphylococcus aureus, Enterococcus faecium, Candida albicans, Pseudomonas aeruginosa un MS2 Bacteriophage, ko veica Swissatest Testmaterialien AG 2021. gadā (pārbaudes ziņojums Nr. 202120117)
Electrolux - Priekšas ielādes veļas mašīna - EW6F3414UE
Īsa mazgāšana ātriem rezultātiem

1.Viegla drēbju tīrīšana ar Rapid programmu, lai jūs variet ātri izmazgāt savas drēbes. Parūpējieties par 3 kg veļas tikai 20 minūtēs.

woman on couch with mobile phone
Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides