EW7F349PW

Veļas mašīna , 700.sērija ar SteamCare , ar UniversalDose funkciju , ietilpība 9kg

Ierīces dati
hidden
Noliktavā
hidden
Pievienot grozam
Ietilpība (kg)9
MAX. centrifūgas apgriezieni1400
EkrānsIr
Dziļums (mm)658
SteamCare sistēma
SteamCare sistēma
SensiCare
SensiCare
UniversalDose
UniversalDose
Ierīces dati
Novatoriskā SteamCare sistēma, kas ir pieejama PerfectCare 700. sērijas veļas mašīnās, sniedz iespēju katra mazgāšanas cikla noslēgumā veikt maigu apģērba apstrādi ar tvaiku, par trešo daļu samazinot apģērba burzījumus. Rezultātā ir mazāk apģērba burzījumu bez ierastās gludekļa karsēšanas.
Electrolux - Priekšas ielādes veļas mašīna - EW7F349PW
Par trešdaļu mazāk burzījumu*

Sistēma SteamCare katra mazgāšanas cikla noslēgumā veic apģērba apstrādi ar tvaiku, par trešo daļu samazinot burzījumus. Gludāks apģērbs bez ierastās gludekļa karsēšanas.

* Salīdzinājumā ar tādu pašu veļas mazgājamo mašīnu bez SteamCare sistēmas.
Electrolux - Priekšas ielādes veļas mašīna - EW7F349PW
Ātra un efektīva mazgāšana pat aukstā ūdenī ar UniversalDose atvilkni*

UniversalDose atvilktne izmanto pielāgotu ūdens strūklu PODS® kapsulu apvalka mīkstināšanai un pārduršanai, aktivizējot tās par 60 % ātrāk nekā veļas nodalījumā. Tādējādi tiek piešķirts vairāk jaudas traipu tīrīšanai aukstā ūdenī un ātrās mazgāšanas 1 h režīmos, rūpējoties par apģērbu un planētu.*

*Iekšējā testēšana izmantojot kokvilnu 30°C temperatūrā vienas stundas programmā, salīdzinot ievietošanu PODS® UniversalDose atvilktnē un ar ievietošanu veļas nodalījumā.
Electrolux - Priekšas ielādes veļas mašīna - EW7F349PW
Audumi izskatās kā jauni divreiz ilgāk*

Mūsu SensiCare sistēma pielāgojas ievietotās veļas daudzumam, novēršot, ka drēbes tiktu mazgātas pārāk ilgi, un gādā, lai apģērbs izskatītos labi un būtu valkājams ilgāk.

* Krāsu noturības pārbaudi veica uzņēmums Ritex. Pārbaudes nr. 15CR00099, veikta 2015. gada decembrī.
Electrolux - Priekšas ielādes veļas mašīna - EW7F349PW
96% mazāk ūdens svaigām drēbēm*

Izbaudi tikko mazgātu drēbju sajūtu. Atsvaidzinot iecienītākās drēbes ar tvaiku, vienā ciklā varat ietaupīt vairāk nekā 40 l ūdens, kas palīdzēs pagarināt apģērba kalpošanas laiku. Un, lai iegūtu papildu svaiguma sajūtu, vienkārši pievieno aromātu drēbēm

*Izmantojiet tvaiku, lai atsvaidzinātu drēbes un ietaupītu vairāk nekā 40 l ūdens vienā ciklā, pārbaudīts ar 1 kg smalku apģērbu, izmantojot programmu FreshScent, salīdzinot ar programmu Delicates.
Electrolux - Priekšas ielādes veļas mašīna - EW7F349PW
Iznīcina vairāk nekā 99,99 % baktēriju un vīrusu no apģērba

Mūsu Swissatest sertificētā pretalerģijas tvaika programma apvieno mazgāšanas un tvaicēšanas ciklu, kas noņem vairāk nekā 99,99% baktēriju un vīrusu.* Mazgāšana virs 60°C samazina alergēnu daudzumu un nodrošina higiēnu un tīrību.

* Pārbaudīts pret Staphylococcus aureus, Enterococcus faecium, Candida albicans, Pseudomonas aeruginosa un bakteriofāgu MS2 ārējā testā, ko veica Swissatest Testmaterialien AG 2021. gadā (pārbaudes ziņojums Nr. 202120117)
woman on couch with mobile phone
Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides