Savā tvaika krāsnī pagatavojiet skaistas vēlās brokastis

Pēdējoreiz atjaunots 01.07.2020 11:00

Sāciet nedēļas nogali tieši laikā, palutinot savus mīļos ar gardām vēlām brokastīm. Bez čaumalas vārītas olas, omletes un pat jogurtus var viegli pagatavot ar tvaiku.Skaistas vēlās brokastis

Vai jūs zinājāt, ka varat izmantot savu tvaika krāsni jogurta pagatavošanai? Tas ir viegli pagatavojams un lieliski papildina nedēļas nogales vēlās brokastis (pagatavojiet to naktī!). Mūsu jaunajām Electrolux tvaika krāsnīm ir pat jogurta funkcija.

Kas lieliski der kopā ar jogurtu? Nu, daudzas lietas, bet zemāk ir viena recepte garšīgai granolai.Granola

20 g zemesriekstu, 20 g indijas riekstu, 20 g mandeļu, 20 g auzu, 1 tējk. malta kardamona, 2 ēdamkarotes kanēļa, 3-4 ēd.k. medus, ½ tējk. sāls

1. Viegli sasmalciniet riekstus.
2. Viegli sajauciet riekstus un auzas uz cepeškrāsns paplātes. 160° C temperatūrā 8-10 minūtes.
3. Sajauc, kamēr viss vēl ir karsts, ar medu un garšvielām.
4. Uzglabā hermētiskā traukā.
5. Izbaudi!

Šis faktiski ir piemērs tam, kad nelietot tvaiku, ja vēlaties sausu un kraukšķīgu granolu.


Izsmalcinātas olas

Olu vārīšana tvaika cepeškrāsnī palīdz olām saglabāt maigumu, jo karstums ir vienmērīgāks. Tas nozīmē, ka vairs nav ieplaisājušu čaumalu vai jēlu baltumu. Kuram gan negaršo olas vēlās brokastīs? Izmantojot tvaiku, neizdošanās risks tiek teju likvidēts.

Šeit ir ievads, kā pagatavot sautētu olu "maisiņā" tvaika krāsnī.


1. Sāciet ar pārtikas plēves ievietošanu krūzē vai glāzē. Iesitiet olu iekšā, pievelciet un savijiet plastmasas foliju, lai jūs iegūtu tādu kā "maisu".


2. Ielieciet "maisiņus" uz cepeškrāsns paplātes un vāriet ar tvaiku 90° C temperatūrā 6-7 min atkarībā no tā, kādas jūs vēlaties olas.


3. Kad olas ir gatavas, noņemiet pārtikas plēvi. Izbaudi!


Omlete krāsnī

Vēl viens iecienīts vēlo brokastu ēdiens ir cepeškrāsns omlete. Tas būs lieliski pagatavots tvaika cepeškrāsnī, jo apkārtējais karstums ļauj vienmērīgi pagatavot olu un saglabāt to mitru ar tvaika palīdzību.

- Vienkārši ievietojiet sasmalcinātus dārzeņus (pēc jūsu izvēles!) ieeļļotā cepeškrāsns paplātē

- Saputojiet dažas olas (3-4) kopā ar sāli, pipariem un nedaudz ūdens

- Pievienojiet olas dārzeņiem un cepiet vidēja mitruma režīmā 90° C temperatūrā līdz olas sacietē, apm. 10-15 minūtes

- Pasniedz un izbaudi!


Gatavo ar tvaiku kā profesionālis

Ļaujiet SteamPro cepeškrāsnīm paaugstināt jūsu tvaika gatavošanu līdz profesionālam līmenim. Atklājiet funkcijas, tostarp Sous-Vide, savienoto ēdienu gatavošanu, kas ļauj kontrolēt cepeškrāsni, izmantojot viedtālruni, un tvaika gatavošanas palīgu Steamify. SteamPro krāsnis ir gatavas, lai padarītu jūsu ikdienu garšīgāku.


Atklājiet mūsu SteamPro krāsnis