Gaismas diodes vai gaismas mirgo vai parāda F uz plīts tvaika nosūcēja paneļa

Pēdējoreiz atjaunots 21.07.2022 10:49

Risinājums 

1. Atslēdziet plīts tvaika nosūcēju no strāvas

2. No plīts tvaiku nosūcēja noņemiet filtru (-us)

3. Notīriet vai nomainiet filtru (-us), kā parādīts lietotāja rokasgrāmatā

Rokasgrāmatu var lejupielādēt šeit. Piemērotie filtri, kā arī tīrīšanas un kopšanas līdzekļi ir pieejami pilnvarotos servisa centros un tehnikas tirdzniecības vietās.  

4. Ielieciet tīro filtru

5. Atiestatiet filtra trauksmes signālu

Lai uzzinātu, kā atiestatīt filtra trauksmes signālu, skatiet savu lietotāja rokasgrāmatu. Rokasgrāmatu var lejupielādēt šeit.

6. Sazinieties ar pilnvarotu servisa centru

Ja augstāk sniegtie ieteikumi nepalīdzēja atrisināt problēmu, jāizsauc tehniskās apkopes darbinieks.

Cēlonis    

  • Iemesls tam, ka plīts tvaika nosūcējs var norādīt, ka viens vai vairāki filtri jātīra / jānomaina, ir tāds, ka ir sasniegts filtra paredzamais kalpošanas laiks, un tas jātīra vai jānomaina.
  • Jūs varat optimizēt plīts tvaika nosūcēja veiktspēju, ieslēdzot to apm. 15 minūtes pirms ēdiena gatavošanas. Šādā veidā telpā veidosies sūkšana, un plīts tvaika nosūcējam būs vieglāk novadīt tvaikus un smakas.
  • Jūs varat izvairīties no nepieciešamības izmantot lielāku ventilatora ātrumu, ieslēdzot tvaika nosūcēju, pirms sākat gatavošanu, tādējādi samazinot trokšņa līmeni arī no tvaika nosūcēja.    

 

Piesakiet remonta pakalpojumus
Piesakiet remonta pakalpojumus

Izvēlies Electrolux remonta servisa speciālistus un saņem fiksētu cenu par ierīces remontu. Mēs noteiksim remonta apjomu un nepieciešamās rezerves daļas un piedāvāsim jums fiksētu cenu par labojumiem.