Mikroplastmasas filtrs jūsu veļas mašīnai

Pēdējoreiz atjaunots 15.03.2022 07:13


Apsveicam ar Electrolux mikroplastmasas filtra iegādi. Šī ērtā veļas mašīnas piederuma lietošana ir viens no pirmajiem soļiem, ko varat spert, lai aktīvi palīdzētu rūpēties par mūsu planētu.Mikroplastmasas filtra izmantošanas priekšrocības

Mikroplastmasa ir plastmasas materiāla daļiņas, kas ir mazākas par 5 mm un nāk galvenokārt no diviem avotiem. Primārā mikroplastmasa tiešā veidā nonāk vidē sīku daļiņu veidā. Un sekundārā mikroplastmasa, rodas, sadaloties lielākiem plastmasas priekšmetiem.

Sintētiski apģērbi un audumi mazgāšanas laikā var izdalīt mikroplastmasas šķiedras, kas nonāk notekūdeņos. Inovatīvais Electrolux mikroplastmasas filtrs palīdz savākt lielāko daļu no šīm mikroplastmasas šķiedrām, pirms tās mazgāšanas laikā nonāk notekūdeņos.


Lietošanas uzsākšana

1. posms: pārbaudiet kastes saturu

Mikroplastmasas filtra iepakojumā atradīsiet šādus priekšmetus:

2. posms: nepieciešamie darbarīki

Atrodiet un sagatavojiet nepieciešamos instrumentus, lai varētu droši uzstādīt savu mikroplastmasas filtru. Lai pareizi uzstādītu jūsu mikroplastmasas filtru, jums būs nepieciešams:

1. Skrūvgriezis (ar Phillips uzgali), 2. Skrūvgriezis (ar plakanu uzgali), 3. Cimdi, 4. Metramērs, 5. Urbis (6mm), 6. Āmurs, 7. Zīmulis, 8. Līmeņrādis ar burbuļiem.3. posms: atrodiet piemērotu vietu

Lai pareizi un droši uzstādītu mikroplastmasas filtru, tas ir jānostiprina pie sienas blakus veļas mašīnai. Lai izvairītos no noplūdēm, neuzstādiet mikroplastmasas filtru tieši virs veļas mašīnas, tā vietā uzstādiet mikroplastmasas filtru aptuveni 110 cm virs grīdas līmeņa veļas mašīnas labajā vai kreisajā pusē.

Lai iepazītos ar informāciju par drošību un citām detaļām, lūdzu, izpētiet iepakojumā iekļauto lietotāja rokasgrāmatu.4. posms: uzstādīšana

Tagad esat gatavi uzstādīt mikroplastmasas filtru.

1. solis
Ar plakanā skrūvgrieža palīdzību izņemiet filtru no iepakojuma kastes un noņemiet sienas stiprinājumu no mikroplastmasas filtra.2. solis

Jūsu filtra novietojumam ir jāatbilst sekojošiem nosacījumiem, kas minēti soļos 2.a un 2.b:


2.a solis:

Novietojiet sienas stiprinājumu pareizajā augstumā, mērot 110 cm* no sienas stiprinājuma augšpuses līdz grīdai (vai paaugstinājumam, ja tāds ir).

*Pieļaujamā variācija filtra izvietošanas augstumā ir +/- 5 cm.

- Pirms sienas stiprinājuma izvietošanas pārbaudiet, kur atrodas drenāžas punkts. Mikroplastmasas filtrs ir aprīkots ar vienu drenāžas cauruli, kuras garums ir 100 cm.

- Pirms sienas stiprinājuma izvietošanas pārliecinieties, ka virs jūsu mikroplastmasas filtra ir pietiekami daudz brīvas vietas. Virs filtra ir nepieciešams atstāt vismaz 40 cm brīvas vietas, lai jūs varētu izņemt un ievietot kārtridžu.2.b solis:

Atzīmējot 3 urbšanas vietas, pārliecinieties, vai sienas stiprinājums ir izvietots taisni, izmantojot līmeņrādi.
3. solis

Caurumu urbšana sienā un enkuru ievietošana.

BRĪDINĀJUMS! Pirms urbšanas sienā pārliecinieties, vai aiz sienas, kurā plānojat urbt, nav ūdensvadu vai elektrības vadu. Ieteicamais urbja uzgalis ir ф 6 mm. Mikroplastmasas filtra komplektā ir iekļautas trīs skrūves un plastmasas dībeļenkurs, kas palīdzēs jums pareizi uzstādīt filtru. Filtra uzstādīšanai nodrošinātie rīki ir piemēroti ķieģeļu sienām.

BRĪDINĀJUMS! Ja jūsu mājokļa siena ir būvēta no cita materiāla, nevis no ķieģeļiem, lūdzu, izvēlieties piemērotu dībeļenkuru un skrūves, kas palīdzēs droši un funkcionāli uzstādīt filtru atbilstoši sienas materiāla veidam.


4. solis
Uzstādiet sienas stiprinājumu ar komplektā iekļautajām skrūvēm un plastmasas dībeļenkuru, pārliecinieties, ka sienas stiprinājums ir stabils un taisni novietots.


5. solis

Paņemiet caurules, stiprinājumus un mikroplastmasas filtra korpusu. Uzlieciet stiprinājumus uz caurulēm un pievienojiet caurules filtra korpusam, ievērojot IN/OUT norādes, kas redzamas filtra korpusa aizmugurē: 

IN: caurule, kas nāk no veļas mašīnas uz filtru.
OUT: caurule (atrodama filtra iepakojumā), kas iet uz kanalizāciju. 

BRĪDINĀJUMS! Pirms drenāžas caurules pievienošanas ārēji uzstādāmajam piederumam/mikroplastmasas filtram pārliecinieties, ka veļas mašīna ir IZSLĒGTA un atvienota no elektrības kontaktligzdas. 

Pievelciet stiprinājumus ar skrūvgriezi. Lai pareizi izveidotu savienojumu, ir jāuzliek stiprinājumi. Precīzi izpildiet norādījumus, lai nodrošinātu, ka stiprinājumi ir pareizi novietoti.

Izmantojot skrūvgriezi, pārliecinieties, ka nebojājat filtra korpusu vai caurules.Izmantojot skrūvgriezi, pārliecinieties, ka nebojājat filtra korpusu vai caurules.
6. solis

Sekojot attēlā redzamajai kustībai, piestipriniet korpusu sienas stiprinājumam, pārliecinoties, ka dzirdat ""klikšķi"", kas liecina, ka korpuss ir pareizi piestiprināts pie sienas stiprinājuma. 

Tagad, kad Electrolux mikroplastmasas filtrs ir gatavs lietošanai, sniegsim jums dažus vienkāršus ieteikumus, kā saglabāt to vislabākajā darba kārtībā.

Electrolux mikroplastmasas filtra apkope un tīrīšana

Electrolux mikroplastmasas filtrs ir ērti lietojams piederums, un tā izmantošana ir lielisks veids, kā aktīvi palīdzēt rūpēties par mūsu planētu. Ar nelielu jūsu palīdzību šis piederums var turpināt veiksmīgi kalpot, savācot mikroplastmasas šķiedras, kas izdalās no sintētiskiem audumiem.


Kā nodrošināt Electrolux mikroplastmasas filtra darbību visaugstākajā līmenī

Kad kārtridžs ir pilns, indikators uz vāka parādīsies sarkanā krāsā, brīdinot, ka tas ir jātīra. 

Piezīme: kad filtrs ir pilns, tas nepārtrauks mazgāšanas ciklu, - tā vietā tas ļaus ūdenim apiet filtru. Bet jūsu zināšanai - šādā gadījumā filtrs vairāk nesavāks mikroplastmasas šķiedras, kamēr jūs to neiztīrīsiet.Filtra tīrīšana un mikroplastmasas izmešana

1. solis – filtra atvēršana
Atveriet filtru, pagriežot vāku pretēji pulksteņrādītāja virzienam virzienā no bloķēšanas simbola uz atbloķēšanas simbolu (simbols ir redzams filtra korpusa priekšpusē, kā parādīts 2. attēlā), un paceliet vāku.
2. darbība – sagatavošanās kārtridža tīrīšanai
Pirms sākat tīrīt kārtridžu, ņemiet vērā, ka tas var būt pilns ar notekūdeni. Mēs iesakām izmantot spaini vai nelielu plastmasas trauku, tas var palīdzēt uzturēt jūsu telpu kārtīgu.
3. solis – kārtridža tīrīšana

Šī ir patīkamākā daļa, - kad kātridžs ir ievietots traukā, lai palīdzētu novērst ūdens izšļakstīšanos, vienkārši paņemiet birsti, kas nāca komplektā ar mikroplastmasas filtru, un, slaukot uz augšu un uz leju, noņemiet pēc iespējas vairāk šķiedru, kuras ir savāktas kārtridžā. Varat arī izmantot papīra dvieli, lai savāktu pēc iespējas vairāk netīrumu.
4. solis – atkritumu izmešana
Lai turpinātu izmantot filtru videi draudzīgā veidā, izvairieties no ūdens izmantošanas filtra tīrīšanā vai tā skalošanas zem ūdens. Tā vietā izmetiet savāktos atkritumus tiem paredzētā atkritumu tvertnē. Kad kārtridžā vairs nav ūdens, izņemiet netīrumus no kārtridža iekšpuses un izmetiet tos sausā atkritumu tvertnē.

UZMANĪBU! Kārtridža savāktie atkritumi satur mikroplastmasu, mikrošķiedras atlikumus, mazgāšanas līdzekļa atlikumus un netīrumus. Tie JĀIZMET SAUSĀ atkritumu tvertnē.


5. solis — vāka atkārtota uzlikšana

Pirms atkārtotas kārtridža vāka uzlikšanas ir jāatiestata indikators un jāizlej ūdens, kas ir vāka iekšpusē. Turiet vāku, pagrieziet to, kā parādīts 10. attēlā, un pārliecinieties, vai viss ūdens ir iztukšots atsevišķā traukā un indikators sarkanā krāsa vairs nav redzama, kad filtram ir uzlikts vāks.
6. solis – kārtridža atkārtota ievietošana

Lai atkārtoti ievietotu kārtridžu:

 1. Ievietojiet kārtridžu
 2. Ar vienu roku turiet kārtridžu un tad ar otru roku pagrieziet vāku pulksteņrādītāja virzienā – virzienā no atbloķēšanas simbola uz bloķēšanas simbolu.

7. solis – filtra aizvēršana

 1. Ievietojiet kārtridžu ar vāku filtra korpusa iekšpusē,
 2. Pagrieziet vāku pulksteņrādītāja virzienā – virzienā no atbloķēšanas simbola uz bloķēšanas simbolu.
Izbaudiet veļas mazgāšanu ilgtspējīgākā veidā, izmantojot Electrolux mikroplastmasas filtru.