Kā mazgāt segas un dūnu jakas

Pēdējoreiz atjaunots 18.01.2023 06:39

Ja jūs parūpēsieties par savu dūnu jaku, tā parūpēsies par jums. Pievienojot žāvētāja bumbiņas mūsu PerfectCare žāvētāja tvertnē, tiek novērsta spalvu sablīvēšanās jūsu jakas stūros. Tādējādi jaka vienmēr nodrošinās siltumu un komfortu.


1. Izmantojiet zemu temperatūru dūnu mazgāšanai

Noteikti mazgājiet remdenā temperatūrā, izmantojiet saudzīgu ciklu un iestatiet mašīnu uz vienu papildu skalošanas ciklu, lai likvidētu mazgāšanas līdzekļa pēdas.


2. Spilvenu, segas un jaku mazgāšana veļas mašīnā

Labākai žāvēšanai izmantojiet vilnas programmu. Ja jūsu veļas mašīnai ir vilnas programma - izvēlieties garu ciklu vidējā temperatūrā un izmantojiet žāvēšanas bumbiņas, lai pārliecinātos, ka audums ir viegls, gaisīgs un lieliski smaržo. Neizņemiet to, līdz tas nav pilnībā sauss.


3. Aizsargājiet dūnu jaku

Mazgājiet atsevišķi no citiem apģērbiem ar tukšām kabatām, aizvērtiem klipšiem un rāvējslēdzējiem, lai izvairītos no bojājumiem.


3DSense tehnoloģija precīzai žāvēšanai

CycloneCare ar 3DSense tehnoloģiju izturas pret jūsu drēbju skapi ar izcilu rūpību. Tas mēra apgērba mitrumu tā iekšpusē, izmantojot sensorus, lai noteiktu mitrumu drēbēs 5 centimetru dziļumā. Ja tradicionālie žāvētāji norāda, ka jaka ir sausa, 3DSense turpina, līdz pat biezi kārtaini apģērbi ir pilnībā izžuvuši - nav nepieciešama papildu gaisa žāvēšana. Tas saglabā jakas izskatu un nodrošina līdz pat 30% augstāku siltumizolāciju, salīdzinot ar gaisa žāvēšanu - saudzīgi apstrādājot visus audumus katru reizi.