Kā mazgāt treniņu drēbes

Pēdējoreiz atjaunots 15.05.2020 11:34

Mēs iesakām izmantot Sport programmu, jo tā ir īpaši pielāgota sporta apģērbiem, lai tos mazgātu efektīvāk. Rūpīgi izvēlieties atbilstošu mazgāšanas līdzekli, kas ir īpaši izstrādāts, lai likvidētu lielus traipus un novērstu nevēlamus aromātus.


1. Sviedru traipu un aromātu likvidēšana

Kokvilnas t-krekli absorbē daudz vairāk mitruma, tāpēc pirms mazgāšanas nepieciešams tos apstrādāt. Izgrieziet tos uz ārpusi un apstrādājiet ar šķidru mazgāšanas līdzekli padušu vietas. Ļaujiet tam iesūkties apmēram 30 minūtes, pēc tam mazgājiet visaugstākajā temperatūrā, kāda norādīta krekla etiķetē.


2. Sporta programma

Izmantojiet programmu Sport gan veļas mašīnā, gan veļas žāvētājā*. Ja jums nav Sport programmas, sintētikas programma var tikt izmantota kā alternatīva. Noteikti pievienojiet papildus skalošanu, ja apģērbi ir īpaši netīri. Žāvējot, noteikti atdaliet kokvilnu no sintētikas, jo tie mitrumu absorbē atšķirīgi.

*tikai atsevišķiem produktiem


3. Kā saglabāt vingrošanas somu svaigu

Saglabājiet sporta somu svaigu. Ja somā atstāsiet pāris žāvēšanas salvetes, tās radīs patīkamu smaržu un svaiguma sajūtu. Nekad neatstājiet pēc treniņa drēbes somā. Izņemiet tās pēc iespējas ātrāk, pat ja plānojat mazgāt vēlāk.


Tīriet un uzturiet apģērbu

Mūsu sistēma UltraCare iztīra un uztur jūsu sporta apģērbu. Atšķirībā no citām mašīnām, kas sajauc mazgāšanas līdzekli un mīkstinātāju tvertnē, kvalitatīvākai mazgāšanai mūsu ekskluzīvā sistēma tos sajauc iepriekš, pirms ūdens pieskaras drēbēm.