Kā mazgāt vilnu?

Pēdējoreiz atjaunots 14.05.2020 14:01

Paredzēta kalpot gadiem ilgi - vilna ir lielisks ieguldījums, ja par to pareizi rūpējas. Neatkarīgi no tā, vai tas ir luksusa mētelis vai ikdienas džemperis, šī ieteikuma ievērošana palīdzēs tiem saglabāties.


1. Vilnas mazgāšana veļas mašīnā

Ja jūsu veļas mašīnā nav vilnas programma, mēs iesakām izmantot aukstās mazgāšanas programmu vilnai, kas mazgājama tikai ar rokām. Vienmēr mazgājiet vilnu izgrieztu uz āru.


2. Rūpīgi izvēlieties savu vilnas mazgāšanas līdzekli

Neizmantojiet stiprus mazgāšanas līdzekļus, “Bio” mazgāšanas līdzekļus, kas satur fermentus, vai citus mazgāšanas līdzekļus, kas satur balinātājus. Jāizmanto īpašs vilnas mazgāšanas līdzeklis.


3. Kā pareizi uzglabāt vilnas apģērbu

Glabājiet savus džemperus līdzenus un salocītus, lai pasargātu tos no izstiepšanās. Ja jums apģērbs ir jāpakar, izmantojiet speciāli izstrādātos trikotāžas pakaramos, lai maksimāli atbalstītu apģērbu.


Nomazgājiet un nosusiniet vilnu

Vilnas programma mūsu PerfectCare veļas mazgājamajās mašīnās ir uzņēmuma Woolmark sertificēta, lai tā būtu tik maiga kā mazgāšana ar rokām. Mūsu DelicateCare žāvētāji piedāvā arī unikālu vilnas ciklu. Īpašais tvertnes ātrums ļauj vilnai būt līdzenai. Tas nodrošina tik labus rezultātus kā žāvēšana plakanā stāvoklī. Tādējādi tiek novērsta saraušanās un izstiepšanās.